Öneri z3 oyun kolu (acilll yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
z3 oyun kolu (acilll yardım)
Arkadaslar ben xperia z3 aldım..ps4 uyumlu bir telefonda ps4 olmadan sadece kolla nasıl oynanilabilir?

0MG90

0MG90

Üye
Ya PS3 veya PS4 kolu al ya da normal bluetoothla çalışan bi oyun kolu

• Beğen
Tepkiler: hakan.620

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Oyun kolunu nasıl bulabilirim
Ayarlarda bulamadım

0MG90

0MG90

Üye
Ayarlara girmeden direk oyna

• Beğen

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Her türlü denedim olmuyor daha once yapabilen yok mu acaba?

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
GTA serisi, NBA ve FIFA serileri ve Max Payne gamepad uyumludur. Bunlar dışındakileri tam bilmiyorum kaçı uyumludur diye denemeyi bu oyunlar üzerinden yapmalısın yukarıda da dendiği gibi hiçbir ayar yapmadan oynanması lazım bi de ps4 koluymuş bi sıkıntı çıkmaması lazım.

• Beğen

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
GTA serisi, NBA ve FIFA serileri ve Max Payne gamepad uyumludur. Bunlar dışındakileri tam bilmiyorum kaçı uyumludur diye denemeyi bu oyunlar üzerinden yapmalısın yukarıda da dendiği gibi hiçbir ayar yapmadan oynanması lazım bi de ps4 koluymuş bi sıkıntı çıkmaması lazım.
Ps4 kolu evet nova 3 denedim olmadı bide kalitesiz tank oyunu oda olmadi..fifa bide gta deniyecem indirme yapayimda tesekkürler

0MG90

0MG90

Üye
Xperia Bağlantı dan bağladın dimi kolu?

• Beğen

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Belki de henüz yazılımsal olarak tam anlamıyla PS4 kolunu desteklemiyordur. İki tuş çalıştığına göre güncelleme ile Sony'nin muhakkak düzelteceği bir durumdur. 5.1 yakında gelecek diye biliyorum illaki PS4 kolu uyumu da sağlarlar.

• Beğen

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Belki de henüz yazılımsal olarak tam anlamıyla PS4 kolunu desteklemiyordur. İki tuş çalıştığına göre güncelleme ile Sony'nin muhakkak düzelteceği bir durumdur. 5.1 yakında gelecek diye biliyorum illaki PS4 kolu uyumu da sağlarlar.
Asphalt 8 de gayet iyi demek ki nova3 te sorun var diger oyunları denemedim (fifa2015- modern combat vs)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Asphalt 8 de gayet iyi demek ki nova3 te sorun var diger oyunları denemedim (fifa2015- modern combat vs)
Evet Nova 3'te olabilir sorun Nova 3 son versiyon ise indirdiğin demekki tam olarak desteklemiyor. Ancak eski sürümleri ise Nova 3'ün son güncellemeler ile Gamepad desteği gelmiş olabilir.

• Beğen

Üst Alt