Telefon Tavsiyesi Z2 tavsiye edermisiniz Ve Z2 kullanan arkadaşlar bi baksın?

Sponsorlu Bağlantılar

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Z2 tavsiye edermisiniz Ve Z2 kullanan arkadaşlar bi baksın?
S5 orjinal cihazım kapandı telefoncu arkdaşım garanti vermişti kapanmaya karşı oyüzden başka cihazla değişcez

samsungdan sıkıldım z2 önerirmisiniz ? (Not: z3 ve note 4 bütce yok)

en önemlisi şarj konusunda nasıl gidiyor ?

kaç saat oyun oynatır ısınma sorunu varmı?

herkesin z2 yi tavsiye ettiği kadar varmı ?

(Daha önce Note2 Note3 Lg g3 kullandım)

Son düzenleme:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
son serilerden almaya dikkat et. son seriler ''kronik'' sorunsuz.

byAndroid

byAndroid

Üye
Alın hocam güzel cihaz

byAndroid

byAndroid

Üye
Kamera güzel
Suya dayanıklı
Sağlam cam kasa
Tasarım güzel
Güncelleme +

• Beğen
Tepkiler: cici60

bitirim1977

Üye
gözü kapalı xpreia z2 yi al bahsedilen hiçbir probleme(ısınma,lens kayması vb.) rastlamadım. 14w21 ve üzeri cihaz tercih et

archh

Üye
14w21 nedemek kardeş şarjı nasıl sence?
2014 21. hafta üretimi demek şarjı mükemmel anormal kullanımda 1 günü geçiyo normal kullanımda 2 gün :D
ayrıca ultra stamina modda 1 haftaya kadar kullanabilirsin yalnız telefonu 3310 gibi kullancaksın şarj %5lerde süper oluyor bu mod daha hiç şarjının bitip kapandığını görmedim benim telin :)

key43

key43

Üye
Z2 kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim. Şarjı mükemmel gidiyor. Hiç bitmiyor diyebilirim. 1 günü çok rahat çıkartırsın yani. Isınma problemine gelicek olursak 15 dakika Asphalt 8 oynadığımda (kılıfsız) telefonum elimi yakıyor. Oyuna görede değişiyor tabi. Minecraft'da oynuyorum mesela yarım saat oynayınca yavaş yavaş ısınmış olduğunu görüyorum. Ayrıca kılıflı kullanırsan ki ben öyle yapıyorum pek fazla anlamıyorsun ısındığını yani en azından elini yakmıyor. Model olarak ise ben 14W34 kullanıyorum. Bir kronik sorunla karşılaştım. Kamerası çalışmadı cihazı aldığım 2.ay'da. Servise yolladım 10 gün içinde yapıp geri gönderdiler. Alırken modeline bak 14W48 olmasını tercih et. Son sürüm ve kronik sorun yok. Arkadaşımdan biliyorum.

ishakonline

ishakonline

Üye
S5 orjinal cihazım kapandı telefoncu arkdaşım garanti vermişti kapanmaya karşı oyüzden başka cihazla değişcez

samsungdan sıkıldım z2 önerirmisiniz ? (Not: z3 ve note 4 bütce yok)

en önemlisi şarj konusunda nasıl gidiyor ?

kaç saat oyun oynatır ısınma sorunu varmı?

herkesin z2 yi tavsiye ettiği kadar varmı ?

(Daha önce Note2 Note3 Lg g3 kullandım)
Bende m2 var ki çok memnunum ön kamera dışında,z2 her yönüyle mükemmel

• Beğen
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Z2 kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim. Şarjı mükemmel gidiyor. Hiç bitmiyor diyebilirim. 1 günü çok rahat çıkartırsın yani. Isınma problemine gelicek olursak 15 dakika Asphalt 8 oynadığımda (kılıfsız) telefonum elimi yakıyor. Oyuna görede değişiyor tabi. Minecraft'da oynuyorum mesela yarım saat oynayınca yavaş yavaş ısınmış olduğunu görüyorum. Ayrıca kılıflı kullanırsan ki ben öyle yapıyorum pek fazla anlamıyorsun ısındığını yani en azından elini yakmıyor. Model olarak ise ben 14W34 kullanıyorum. Bir kronik sorunla karşılaştım. Kamerası çalışmadı cihazı aldığım 2.ay'da. Servise yolladım 10 gün içinde yapıp geri gönderdiler. Alırken modeline bak 14W48 olmasını tercih et. Son sürüm ve kronik sorun yok. Arkadaşımdan biliyorum.
yararlı oldu kardeş saolsın slikonsuz kullanmayı sevmiyorum hoşlanmadığın bi uygulma varmı ? cift tıklamada uyanma özellği varmı ?

key43

key43

Üye
yararlı oldu kardeş saolsın slikonsuz kullanmayı sevmiyorum hoşlanmadığın bi uygulma varmı ? cift tıklamada uyanma özellği varmı ?
Hoşlanmadığım bir uygulama yok. Seninde olacağını tahmin etmiyorum. Çift tıklamada sadece uyanma özelliği mevcut. Yani açılıyor ama kapanmıyor çift tıklamada. Bence güzel olan yanı da bu. Ama ayarlar kısmından etkinleştirmen gerek bu özelliği :)

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Bende m2 var ki çok memnunum ön kamera dışında,z2 her yönüyle mükemmel
sonyde devamlı güncelleme alıyo mesela eski yazılma geri dönebiliyomuym?
Hoşlanmadığım bir uygulama yok. Seninde olacağını tahmin etmiyorum. Çift tıklamada sadece uyanma özelliği mevcut. Yani açılıyor ama kapanmıyor çift tıklamada. Bence güzel olan yanı da bu. Ama ayarlar kısmından etkinleştirmen gerek bu özelliği :)
seviyorum yazcaktım :) saolsın güncelleme sonrası eski sürüme geri dönülyomu samsung gibi ?

ishakonline

ishakonline

Üye
sonyde devamlı güncelleme alıyo mesela eski yazılma geri dönebiliyomuym?
Güncelleme konusunda şuan 4.4.4 aldı xperia m2,z2 ye 5.0 da gelecek her yönüyle tavsiye ederim.
Ben m2 aldığımda 4.3 tü 4.4.2 falanda mevcuttur :) eski yazılıma da dönebilirsiniz

• Beğen
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme konusunda şuan 4.4.4 aldı xperia m2,z2 ye 5.0 da gelecek her yönüyle tavsiye ederim.
Ben m2 aldığımda 4.3 tü 4.4.2 falanda mevcuttur :) eski yazılıma da dönebilirsiniz
z2 orjianl yazılım 4.4 sanırım son güncellemeyle z3 benziyo simgeler fln büyüdüğünden ben cok sevmedim açıkcası oyüzden sordm

key43

key43

Üye
z2 orjianl yazılım 4.4 sanırım son güncellemeyle z3 benziyo simgeler fln büyüdüğünden ben cok sevmedim açıkcası oyüzden sordm
Alışıyorsun bi zaman sonra büyük simgelere falan. orjinal yazılım 4.4 evet.

Üst Alt