Yurtdışı Xperia ???

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Yurtdışı Xperia ???
Beyler bazı arkadaşlar bilir ne zamandır s4 ile z arasında kalmıştım fakat bugün itibariyle yurtdışından akrabalara amazon.de den bulduğum xperia z ve z1 linklerini attım. Z1 bizim tl ile 900 lira. Neyse gelelim olaya şimdi geldi diyelim telefon bizim ülkede kullanılması için açtırılması gerektiğini biliyorum. Pasaport olayı da tamam ama aklıma takılan bi olay var. Şimdi kişinin pasaportuna kayıt olabilmesi için maximum kaç gün önce yurtdışına gitmiş olması gerekli ve kayıttan sonra bir sıkıntı var mı? Lütfen bilgisi olan arkadaşlar detaylı anlatırsa sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih

Invoke

Invoke

Üye
Bu konuyu detaylı anlatan konular mevcut zaten bir bakıver foruma ve nete. Bir de kırmızı ile yazma, okuması cidden güç oluyor.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
;) neyse kardeşim açılması için elimden geleni yapacam artık ne diyelim. Kırmızı ile yazmamın bi sebebi var kardeşim. Dikkat edersen msj larda yazmadım. şimdi kırmızı gözde en zor algılanan renk. Konularda genelde kırmızı kullanırım ilgisi olmayan adamlar okumadan geçsin diye. Genelde yardım çabasında olan kardeşlerim yazıyı okuma zahmetini gösteriyor bu sayede :D

M.F.E

Üye
Türkiye ye giriş yaptıktan 30 gün içinde pasaport a kaydedebiliyorsun yanılmıyorsam yeni yasa çıkacaktı süre 60 gün olacaktı

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye ye giriş yaptıktan 30 gün içinde pasaport a kaydedebiliyorsun yanılmıyorsam yeni yasa çıkacaktı süre 60 gün olacaktı
Aynen kardeşim araştırdım kolay o işler ya öyle çok adam var bu taraflarda

Üst Alt