Yardım Yurtdışı Lg g2 32 gb lollipop güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Yurtdışı Lg g2 32 gb lollipop güncelleme
Yurtdışı Lg g2 32 gb lollipop güncelleme
Slm arkadaşlar dün yurtdışı siyah renkli lg g2 32 gb telefon aldım android 4.4.2 yüklü lollipop güncellemesini nasıl yapabilirim ota üzerinden kayıtlı değil diyor pcye bağlayıp nasıl güncelleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleme:

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
İmei atilmissa yapmayin.Ithalat garantili ise yapin.Lg flash tool ile yuklersiniz ama imei silinebilir

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
başka bi telefonun imesi atılmış general mobile marka telefonun imeisi atılmış ithalat yoluyla kaydedilen imei kayıtlı diyor

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
Silinir büyük ihtimal imei.yinede denemek lazım

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
lg flastoolu yükledim peki lollipop turkey romunu nerden bulacağım
Yardımcı olan yokmu arkadaşlar

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
LG G2 D802TR 32GB Lollipop

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim İNŞALLAH bu olur
Cihazının rengi siyah farkedermi bide imei gidermi silinirmi

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
İmei büyük ihtimal gider.cihaz rengi farketmez

asgz

asgz

Üye
Lg imei backup programını yükleyin ve yedekleyin

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim zaten yurtdışı cihaz başka bi cihazın imeisi yüklenmiş general mobile marka telefonunki yüklenmiş yinede yedekleme yapacam peki bu dediğiniz programı nereden bulacam varsa link atarmısınız
Lg imei backup programını telefonamı yoksa bilgisayaramı yükleyeceğiz

Arkadaşlar lg flashtool ile güncelleme yaparken böyle bi hata alıyorum

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
Telefon download modda baglı iken,aygıt yonetıcısı - com ve lpt bölümünden ss atarmısın ?

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş tam anlayamadım konuyu biraz açarmısın

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
Cihazı görmüyor büyük ihtimal,Bilgisayarım - özellikler - aygıt yonetıcısı - Baglantı noktaları (com ve lpt) bölümünde cihaz download moddayken lg diye gömesi lazım

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Anladım kardeş sağol bi deniyim sonuçları yazarım buraya

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Slm arkadaşlar lg g2 32gb için lollipop v30d kdz romunu lg firmware sitesinden yükledim lakin dokunmatik bazen algılamıyor araştırdım biraz hard reset atılması gerekiyor ama tuş kombinasyonu yapmam için dokunmatiğin çalışması lazım ama maalesef çalışmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
İşte o sorun imei ile ilgili sanırım,uçmuş olabilir,ayrıca hard reset için dokunmatik gerekmez,güç tusuna uzun süre basılı tutun,komple kapansın,daha sonra uygun kombinasyon ile hard reset atın

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
sorunlar bunlar tek değil telefonumun hafızası 16gb lık olmuş bide sim kartı algılamıyor
dokunmatik çoğu bölgede algılama yapmıyor ALLAH rızası için yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
16gb kdz atmışşıniz,32gb fix işlemi yapılacak,dokunmatiğin nedeni imei

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Slm arkadaşlar cihazıma d802tr v30D lollipop romunu atmadan önce cihazımın yazılım sürümü aşağıdaki gibiydi
Bende lg firmware sitesinden lollipop d802tr v30C kdz dosyasını indirdim lg pc suite cihazımın kayıtlı olmadığını yazılımın güncel olduğunu söyledi lg flash tool, lg support tool ve cihazıma uygun driveri bilgisayaramı indirdim cihazımı kapatıp ses kısma tuşuna basılı tutarak usb kablosuyla bilgisayara bağladım dowload moda aldım lg flash tool ile gerekli seçenekleri işaretledim v30c kdz dosyasını seçtim yüklemeye başladım herşey yükleniyordu en son yükleme telefon resmine geldiği zaman uyarı alıyordum hata diyordu ve en son exit deyip çıkıyordu kaç dfa denedim olmadı ve lg firmware sitesinden yeni güncellenen turkey v30D kdz dosyasını indirip denedim yüklendi sıkıntısız bi şekilde
yükleme bittikten sonra telefon açıldı sim kartı algılamadan dil seçeneği geldi bu arada lollipop yüklenmişti pin kodu istemedi lakin dokunmatik tutrsız bi şekilde çalışıyordu bazı bölgeler çalışıyor bazı bölgeler çalışmıyordu herhangi bi müdahale yuapamıyordum tuş kilidine aldığımda dokunmatik sorunsuz çalışıyor ama normalde tutarsız çalışıyor usb kablosuyla bilgisayara bağladım telefon hafızasının 16gb'ye düştüğünü gördüm.

Arkadaşlar telefonumun imei bölümü boş görünüyor yani uçmuş imei yok biraz araştırdım dokuntiğin düzensiz çalışması imeiden kanaklanıyor.

Arkadaşlar işte sorunlar bunlar bana yardımcı olacak bi ALLAH'ın kulu yokmu lütfen yardımcı olun.
Yardımcı olacak arkadaşlar varmı rica etsem

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Yardım eden yokmu arkadaşlar