Yardım Yurt dışından lumia 435 aldım. windows 10 yok çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

rehman111

Üye
    Konu Sahibi
Yurt dışından lumia 435 aldım. windows 10 yok çıktı
Yurt dışından telefon aldım. Her açılışında t-mobile, sonrasında windows yazıyor. windows 8.1 güncellemesi olan denim yüklü. ama windows 10 destekliyor yazılmış. ama Yükseltme Danışmanı yükledim sizin telefonunuz windows 10 desteklemiyor diyor ama nasıl olur? bu telefona win10 geldi ama ben yapamıyorum. yardım edin bana lütfen ne yapmalıyım? insider bile olmuyor

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Yurt dışından telefon aldım. Her açılışında t-mobile, sonrasında windows yazıyor. windows 8.1 güncellemesi olan denim yüklü. ama windows 10 destekliyor yazılmış. ama Yükseltme Danışmanı yükledim sizin telefonunuz windows 10 desteklemiyor diyor ama nasıl olur? bu telefona win10 geldi ama ben yapamıyorum. yardım edin bana lütfen ne yapmalıyım? insider bile olmuyor
güncelleme alan modellerde sizin telefon modeliniz görünüyor. Muhtemelen operatör kaynaklıdır yada yeni açtıysanız güncellemeyi hemen bulmamış olabilir.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@rehman111 ,
Aşağıdaki sayfalarda Lumia 435'in Windows 10 güncellemesi alacak telefnların içinde olduğu söyleniyor.

Öncelikle şunları yapın...
1-Bölge'yi ABD, Dil'i İngilizce yapın..
2-ARdından da Mağaza'ya girerek yeni güncelleme var mı yok mu kontrol edin.. Var ise yeni güncellemeleri yükleyin(Sistemle ilgili.. Ses, görüntü vs.)
3-Telefonu kapatıp açın..
4-Yeniden Yükseltme danışmanını çalıştırın....
kendiliğinden yüklemeye çalıştıysa ne ala, çalışmadıysa...
5- Ayarlardan Güncelleme alanına gidin ve oradan güncelleme kontrolü yapın..
Güncellemeyi bulup yükledi ise ardından da tüm yükleme ve güncellemeler bittikten sonra bölge ve dili Türkiye ve Türkçe'ye çevirebilirsiniz.

Üst Alt