Yurt Dışından Gelen S6 Edge SM-G925F Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ecz13

Üye
    Konu Sahibi
Yurt Dışından Gelen S6 Edge SM-G925F Sorunu
Yurt dışından S6 Edge GT 925F geldi fakat buna imei atılmıyormuş yani telefon ile arama felan yapamıyorum pasaporta işletsem ona ek olarak bi 50 lira daha istiyolar sim ağı pin kilidini açmak için yani ben bu sorunu rom atarak veya herhangi bir yazılım yükleyerek aşabilir miyim yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Yurt dışından S6 Edge GT 925F geldi fakat buna imei atılmıyormuş yani telefon ile arama felan yapamıyorum pasaporta işletsem ona ek olarak bi 50 lira daha istiyolar sim ağı pin kilidini açmak için yani ben bu sorunu rom atarak veya herhangi bir yazılım yükleyerek aşabilir miyim yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum
Rom ile çözülür mü tam bilgiye sahip değilim ama 50 Lira ile hallediliyorsa çok büyük bir mevla da değil aslında :)

ecz13

Üye
    Konu Sahibi
50 liraya sim ağı pin kilidi açılıyor sadece ustam ama pasaporta işletcen bide onu 140 da öyle 200 lirayı bulcak bu fakat rom ile felan oluyosa halletmeye çalışıyım diyorum hani bu konuda biraz daha beni bilgilendirirseniz çok güzel olur

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
50 liraya sim ağı pin kilidi açılıyor sadece ustam ama pasaporta işletcen bide onu 140 da öyle 200 lirayı bulcak bu fakat rom ile felan oluyosa halletmeye çalışıyım diyorum hani bu konuda biraz daha beni bilgilendirirseniz çok güzel olur
Anladım. Konuyla ilgili bir link yolladım, oradaki çözümleri bir deneyin, durumu paylaşırsınız.
Diğer arkadaşlar gündüz konuyla ilgili bilgi verirler.

gold_star

Üye
Hocam ben olsam en azından kayıt işlemlerini yapmaya çalışırdım.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi