yurt dışından gelen cihaza belle güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
yurt dışından gelen cihaza belle güncellemesi
merhaba yurt dışından gelen arkadaşımın telefonuna belle güncellemesni kurduk ve telefon arapça oldu şu an ıngilizce bu konuda yardıma ihtiyacımız var. 1. Soru direkt olacak türkçe dil paketi mevcut mu? 2. Olarak yoksa nette gördüğüm kadari ile flash ile kurulabiliyormuş bu yöntem güvenli mi? 3. Internette direk olarak belle güncellemesini flash ile kurma bulamadım navifirmde hangi dosyalar turkce belle dosyaları navifirmdn indirip kursak olur mu? Olursa kısaca anlatabilir misiniz hangi dosyalar olduğunu ve flash ile kurmayı beş dknzı ayırıp anlatabilecek biri olursa seviniriz telefon kaç gündür ıngilizce çözüm bulamadık lütfen yardımcı olun ...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşım 15 dk içinde pc ye geçip sana yardım edeceğim.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Geldim ama sen yoksun galiba...

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
buradaym bekliyorum kardeşim sen yaz sık sık kontrol ediyorum mobilm

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
merhaba yurt dışından gelen arkadaşımın telefonuna belle güncellemesni kurduk ve telefon arapça oldu şu an ıngilizce bu konuda yardıma ihtiyacımız var. 1. Soru direkt olacak türkçe dil paketi mevcut mu? 2. Olarak yoksa nette gördüğüm kadari ile flash ile kurulabiliyormuş bu yöntem güvenli mi? 3. Internette direk olarak belle güncellemesini flash ile kurma bulamadım navifirmde hangi dosyalar turkce belle dosyaları navifirmdn indirip kursak olur mu? Olursa kısaca anlatabilir misiniz hangi dosyalar olduğunu ve flash ile kurmayı beş dknzı ayırıp anlatabilecek biri olursa seviniriz telefon kaç gündür ıngilizce çözüm bulamadık lütfen yardımcı olun ...
Neyse sorularını yanıtlayım ozaman
Direk olarak Tr dil paketi bulamazsın.
Flash dışında başka alternatif yok. Sıkıntı çıkmaz.
Navifirmdan dosyaları indirmeden evvel Telefonundan *#0000# tuşlayarak RM-718 mi RM-601 mi koda bak sonra Naviden ilk bölümde telefon modelini ve ilgili kodu seç, ikinci bölümde 111..... ile belle versiyonunu seç, üçüncü bölümde Tr, Turkey veya Euro2 yazan dil sürümlerinden birini seç ve son olarak kendiliğinden işaretli olan 8 dosyayı downldoad et. ve Phoenix ile flash at. Flash için bu konuyu dikkatlice oku.
http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...atilir-n8-uzerinden-anlatilmistir-441267.html

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
tr turkey veya euroturkey farkı neDIR? Ayrıca telefon siyah n8

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bunlar Türkçe Belle oluyor, bu variantlardan birini seç ve indir.

TR Kodlar N8 siyah için
059D576 RM-596 Country Variant Turkey TR V1 DARK GREY
0599764 RM-596 euro2_dg_turkey

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
tamamDR çok teşekkür ederim sağolun çok yardımcı oldunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt