Tavsiye Yurt dışı telefon almak

Sponsorlu Bağlantılar

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Yurt dışı telefon almak
arkadaşlar note 2 almayı düşünüyorum 2inci el yurtdışı orjinal pasaport kayıtlı telefonlar var ama çok temiz sizce alınırmı

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Cihaz hem yurt dışı hem 2. El. Fiyatın çok uygun olması lazım eğer gerçektende temizse güzel telefon alınır.

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz hem yurt dışı hem 2. El. Fiyatın çok uygun olması lazım eğer gerçektende temizse güzel telefon alınır.
ya bide sole bisey var paralel ithalat imei bide ithalatci firma imei diyo iki tane cihaz aklimda boyle ikisininde garantisi var yanliz firma belgeleri filan var sence alinirmi ilerde sikinti cikarirmi klon imei filan olur mu yani

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Sanmıyorum. Sonuçta bu ithalatçı firma garantili olanları mağazalarda satıyo sen açacaksın cihazı olmaz sanmıyorum.

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
ciha ikinci el ama kullanilmamisi gibi tertemiz

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Temizse güveniyosan al kardeşim :)

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
neyse pek önemi kalmadı yaza kadar idare etmesi n95 al cam yazın note 3 yada s5 mart ayında s5 duyurulcak haziran temmuz gbi piyasaya çkar

beytullah6767

beytullah6767

Üye
fiyat cazipse al

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
120 tl diyo ama biraz rolarsam iphone 3g filan alabilirim

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bizim arkadaş 100 tl ye almıştı iphone u :D

• Beğen
Tepkiler: şerefli
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bildiğin telefoncudan aldı. Bayada kullandı geçenlerde ailesiyle tartışığ yere fırlatmış sonra sekmiş duvara çarpmış sonuç malum pert :D yoksa sağlam sorunsuz kullanıyodu :D

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğin telefoncudan aldı. Bayada kullandı geçenlerde ailesiyle tartışığ yere fırlatmış sonra sekmiş duvara çarpmış sonuç malum pert :D yoksa sağlam sorunsuz kullanıyodu :D
çarşıda gördüm gidiyim bi soruyum eğer 100 tl filan derse internetten ne uğraşcam

boran9999

boran9999

Üye
Ne alırsanız alın kaça alırsanız alın mutlaka faturası olmalı! Faturasız mal almak alınan malın kaçak,hırsızlık veya gayriyasla bir ürün olduğunun kabulu anlamına geliyor ama dikkat. Selamlar

Tmobile

Tmobile

Üye
Benim size önerim her zaman yurtiçi alın sonuçta ya bir gün bozulsa ALLAH Korusun yaptırmak için daha fazla paralar vericeksiniz 1200tl civarı var sahibindende.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Forumdada biri satıyodu 150 ye.