Tavsiye Yurt dışı kayıtlı s7 edge

Sponsorlu Bağlantılar

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
Yurt dışı kayıtlı s7 edge
İyi forumlar bi satış grubunda yurt dışı kayıtlı s7 edge gördüm 1600 tlye satılıyor cihazı gidip bire bir gördüm imei ye baktım telefon s7 edge ama imei kayıdı s7 olarak kayıt edilmiş bu sorun olurmu ilk aklıma takılan bu ve edge ekran kısımları sanki daha küçük gibi geldi ilk baktığımda sizce alınır mı bu cihaz? Düşüncelerinizi bekliyorm
Kıbrıstan alınmış ve şirket adına kayıt yaptırıldığını söyledi satışı yapan kişi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Telefonu başka yöntemlerle de orjinalligini kontrol etmelisin s7 edge fiyalari bu kadar dusmedi daha bozuk bir s7 nin kaydini cakma tele yapmis olabilirler
Sahibine sorup bir cpus-z yukleyip islemci mtk mi diye bakabilirsiniz veya sizin tanidiginiz guvendiginiz bir telefoncuya birlikte gostermeye gidebilirsiniz adam izin verirse

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
İşlemci mtk ydi diye hatırlıyorum cpuz de

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Orjinal değil cihaz, MTK ise işlemci.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
1600 tl ye çakma cihaz satmazlar için rahat olsun.
Çakmakların fiyatları 300 - 400 tl civarı olur genelde

man20

man20

Üye
1600 tl ye çakma cihaz satmazlar için rahat olsun.
Çakmakların fiyatları 300 - 400 tl civarı olur genelde
fiyatı yüksek tutarak ''çakma değil'' imajı vermeye çalışmışlar. Bu şekilde kandırıyorlar işte.

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
furyzer0

furyzer0

Üye
  • Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
fiyatı yüksek tutarak ''çakma değil'' imajı vermeye çalışmışlar. Bu şekilde kandırıyorlar işte.

Çakma cihazı zaten eline alan herkes anlar işletimi zaten Java dokunmatiği dandik fiyatı yüksek tutarak değil indirerek müşteri tavlanır. Bu kafayla ticarete girersen kısa zamanda batarsın :ehe
Ayrıca replica cihaz satıp gizleyen satıcı hiç görmedim sloganları genelde ucuza kaliteli çakma cihaz oluyor.

man20

man20

Üye
Çakma cihazı zaten eline alan herkes anlar işletimi zaten Java dokunmatiği dandik fiyatı yüksek tutarak değil indirerek müşteri tavlanır. Bu kafayla ticarete girersen kısa zamanda batarsın :ehe
ama o telefonu daha önce eline hiç almamış biri rahatlıkla kandırılır. Belki de bir önceki teli eski bir tel'di (galaxy S3 vs.), bu yüzden de arayüzden de anlayamamış olabilir sahte olduğunu konu sahibinde olduğu gibi :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ayrıca replica cihaz satıp gizleyen satıcı hiç görmedim sloganları genelde ucuza kaliteli çakma cihaz oluyor.
malesef anlaşılmayacak kadar kaliteli çakmalar var sanırım siz hiç görmediniz benim bir arkadaşım s6 almıştı bu şekilde söylemeseydi cidden gerçek sanardım sonradan kendisi gösterdi mtk işlemci diye yoksa cidden o kadar benziyor ki görerek ayırt etmek imkansız ve cidden 300 tlye çinden alıp bozuk tel imei atıp 1600 tlye satılabilir telden anlamayan kişi bunu orj. sanıp kullanmaya devam eder (tabi güncelleme gelmediğini anlayana kadar :D ) ve bu cihazlar java değil java çakmalar s3-s4 zamanında kaldı
ama o telefonu daha önce eline hiç almamış biri rahatlıkla kandırılır. Belki de bir önceki teli eski bir tel'di (galaxy S3 vs.), bu yüzden de arayüzden de anlayamamış olabilir sahte olduğunu konu sahibinde olduğu gibi :)
kaliteli üreticiler arayüzü filan da çakıyor ufak hataları oluyor sadece ağırlık dahil kasayı birebir yapıyorlar ele almayla anlamak zor biraz kullanmak lazım veya işlemci mtk mı diye bakmak