yumsters

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turkemrah

turkemrah

Üye
    Konu Sahibi
yumsters
Oyun tam sürümdür, kendi 5800'ımda oynuyorum.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: PureFood, Tuba, volkan1497 ve 1 kişi daha

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

turkemrah

turkemrah

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim..

bbkr630

bbkr630

Üye
inşAllah tam sürüm olanıdır bu jar uzantılı olan 2-3 bölümde sms istiyo

turkemrah

turkemrah

Üye
    Konu Sahibi
87 indirme sayısı, teşekkür 4... :hmmm hakikaten sinir bozucu bir durummuş... :vur

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
teşekkürler

PureFood

PureFood

Üye
Dostum biraz açıklar mısın oyunu ?

turkemrah

turkemrah

Üye
    Konu Sahibi
Dostum biraz açıklar mısın oyunu ?

hocam, oyun bölüm bölüm... amaç, belirli sürede kurtların meyveleri tüketmesi... önizlemeye bakarsan meyveler ve altlarında kaç meyve yenmesini gösteren sayılar var... belirtilen sayıda meyve bitirildiğinde paralar ortaya çıkıyo o üst sırada, onları da üstlerine tıklayarak yokediyorsun... seviye atladıkça değişik özelliklere sahip kurtlar geliyor (yediği meyvenin etrafını patlatan, buz tutan meyveleri de yiyebilen vs vs)... basit ama vakit geçirmek için fena olmayan bir oyun...

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye
hocam, oyun bölüm bölüm... amaç, belirli sürede kurtların meyveleri tüketmesi... önizlemeye bakarsan meyveler ve altlarında kaç meyve yenmesini gösteren sayılar var... belirtilen sayıda meyve bitirildiğinde paralar ortaya çıkıyo o üst sırada, onları da üstlerine tıklayarak yokediyorsun... seviye atladıkça değişik özelliklere sahip kurtlar geliyor (yediği meyvenin etrafını patlatan, buz tutan meyveleri de yiyebilen vs vs)... basit ama vakit geçirmek için fena olmayan bir oyun...

Hmm teşekkürler hocam güzel anlatmışsın indiriyorum :oke: Deneyip yorum yapıcam.

----------Eklendi @ 11:38:21 ---------- Yazıldı @ 11:28:19 ----------

Oyun çok zevkli :)
İlk levelde 7 elma 9 çilek 5 armut yedirtebildim sevdim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...