Duyuruyu Kapat

Yükselen yay burcunun verdiği kişilik

 • 12 Aralık 2008
 • 38705 Okunma
 • 31 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Yay burcu yükselen kişiler özgürlüklerine düşkündürler,neşeli, iyi huylu olmaları en belirgin özelliklerindendir. Rahat ve kendi başlarına yaşama istekleri her şeyden önce gelir. Bunu engellemek isteyenlere karşın sert bir tavırlar alırlar. Verdiği sözleri yerine getiren eli açık iyimser kişilerdir.

  Özgürlüklerini, enerjilerini gösterebilmek için iyi yollardan biri spor yapmaktır onlara göre. Sezgi güçleri çok güçlüdür. Her şeyi çabuk kavrar, sonuca ulaştırırlar. Genellikle huzursuzdurlar.

  Hakla ilişkiler konusunda çok başarılıdırlar dır. Bir işin sonuçlandırılabilmesi için çok az umut ışığı olsa bile aşırı bir iyimserlikle böyle işlere girerler. Yeni ortaya çıkan her durum, her olayı neşelendirir, coşturur. Fakat bir işe koşarken zamanlarını boş yere yitirme tehlikesi de vardır. Başkalarına yardım etmeyi seven dost canlısı kişilerdir.

  Para kazanabilecek, servet biriktirebilecek bir zekaları vardır. Özellikle "köşeyi dönmek" ilgilerini çeker. Kumar ve benzeri şans oyunlarına düşkündürlerdir. Pahalı arabalara, yatlara, yazlık evlere sahip olmak gururlarını okşar. O zaman toplum içinde saygın bir yerleri olduğunu düşünürler.

  Hiç bilmediği konuda bile birkaç söz edecek ve bununla ilgili üzerine çekecek bir yaradılışları vardır. Başkalarına yardım edebilmek için fazla gayretteş davranmaları onları zor duruma sokar.

  Başkalarının mutluluğu için ellerindin geleni yaparlar; yinede " acaba gerekeni yapıyor muyum? " diye bir kuşku vardır . ailelerinin severler , fakat hiçbir zaman kıskıvrak bağlanmak istemezler.

  Aynı yerde kalıp eğlenmek onlara göre bir iş değildir. Sürekli yenilik peşinde koşarlar. Sevgi konusunda başarılı olmalarına karşın kavgacı ve tutkulu olabilirler.

  Boks futbol gibi yarışmalara dayanan sporlar ve fiziksel çalışmalar başarılı oldukları dallardır. Çocukları ile olar ilişkilerde biraz baskıcı davranırlar,.

  Yapacakları işin kendilerine düzenli bir gelir getirmesini bekler , bunu böyle sağlayabilecek işler için harcama yaparlar. Yapmak istedikleri işi önce kafalarında görüntü olarak belirler , sonra bunu gerçekleştirebilmek için ellerinden geleni yaparlar.

  Eş seçmede pek ince eleyip sık dokumazlar; üstelik bu gelişigüzel diyebileceğimiz eşe karşıda büyük bir duygusal bağlılık gösterirler, zihinlerinin canlı kalabilmesi için bir çok kişiyle tanışmak ve konuşmak onlar için gereksinimdir.

  Bu nedenle yeterince ilgi gösteremeyeceklerinden eşleri acı çekebilir.

  Cinsel isteklerinde duygusal davranırlar. Cinsel isteklerini doyurunca da gizli kalmış yönlerini keşfederler. Ölüm ve ölümden sonra ki yaşam sonları onları yakından ilgilendirir.

  Onlara göre yaşam bir okuldur. Bu okuldan diploma almak için gezmek ilk koşuldur. Başka ülkeleri gezip, yabancı insanları tanımak, bilgi almak çok önemlidir

  Din ve ahlak konuları ilgilerini çeker. Şan şöhretle pek araları yokmuş gibi görünmelerine karşın , bilinç altında bu hedeflere ulaşmak konusunda büyük bir istek yatmaktadır. Gözleri hep yükseklerdedir

  Değişik görüşleri olan kişileri bir araya getirme yetenekleri güçlüdür. Grup çalışmalarında bu yüzden aranan ve sevilen bir kişilik sergilerler. Büyük bir olasılıkla arkadaş, ortak ya da çok eskiden tanıdıkları biri ile evlenebilirler. Kendilerine karşı dürüst oldukları söylenemez. Kendileri ya da yaşam ve ölüm üstünde düşünmenin pek hoş olmayacağına karar vermişlerdir. Gizli aşk ilişkileri ve kin duygusu yüzünden çok sarsılabilirler
   


  Yazan: Pure Life
 2. Ya benim yükselene baktım yay çıktı farklı bi kaynaktan yine baktım ikizler çıktı anlamadım yaa :allalla:
   
 3. :hmmmaynı sorun bende de var bi yengeç çıkıyor bide aslan hangisi doğru acaba:allalla:
   
 4. gülme lütfen bu ciddi bir sorun kişikil bölünmesi gibi bişey biz şimdi hangisine uyuyoruz bilmiyoruz ne inanacağımızı şaşırdık şahsen ben ikisinide taşıyoru gibiyim ama hangisiyim bilmiyorum vahim bir durumdayız lütfen biri bize yardım etsin :(
  (amannn duyanda dünya yanıyo sanıcak ne acıklı yazmışım:kop:)
   
 5. +1 aynı problem... biri bize yardımmmmm etsinnn :agla (:ehe)
   
 6. evet sevgili maxicep sakinleri irem ve ben sizlerden yardım bekliyoruz hayatımızdaki bu çelişkiyi çözüme ulaştırmamızda lütfen bize yardımcı olun ...
   
 7. Horoskop cıkarttırmanız gerekir arkadaşlar.. :)
   
 8. hmm horoskop ama bu horoskop bildiğim kadarıyla kolay çıkmıyodu yanii ben daha önce hiç çıkartmadım bilmiyorum :ehe
   
 9. Hımmmm :ehe Doğum tarihini ve saatini yaz bi de ben bakıyım..
   
 10. 17 ekim saat 23:30 bakalım sende ne çıkıcak merakla bekliyorum:gul:
   
 11. Yükselenin aslan =)
   
 12. Yükselenim Yay.. Yazılar Hoştu Teşekkürler Burcu..

  Yay Dışındakileri Dışarı Alalım Lütfen.. :ehe

  Airmax Sen de Alma Böyle Kendini Yay Sananları Yaa.. :kop:
   
 13. teşekkürler canımm :):op:
   
 14. Rica ederim canım :)
   
 15. Bu Arada Resim Çok Hoş..
   
 16. eee ben ne olacam :agla:agla bnm yükseleniim :agla:agla
   
 17. Burçlara inanmıyorum. Zira hiçbiri tutmuyor. Bari birgün olsun tutsa.
   

 18. :ehe:ehe burcun ne?
   
 19. İkizler ;)
   
Yüklüyor...
23/11/2017 - 13:57