Yüksek Sesli Mp3 çalıcı önerebilirbisiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

madhead

madhead

Üye
    Konu Sahibi
Yüksek Sesli Mp3 çalıcı önerebilirbisiniz..
ben 7610 kullanıyorum ve yüksek sesli bir mp3 çalıcı program arıyorum..bana böyle bir pro önerebilirmisiniz..şimdiden teşekkürler

Fransuvain

Üye
yükses ses telefonla alakalıdır ben sana ultra mp3 programını öneririm....

CrAzY_ErCaNN

Üye
Hayır var ole bır progrm ben sana verım ısmını bulamassan lınk koyarım.Ben 6600 kullanıom ve ultra mp3 var ama o programla 3 kat fazla ses lıyorum ındırın bence adı WMA PLUS ve programın ayrıca OGG, MP3, WMA, AMR,MİDvs calma ozellıgı var super bısı!!!!!!!!!

swedeniz

swedeniz

Üye
wallahi wmaplus var onun haricinde smart movie ye video atabilirsin ses çok yüksek ve kaliteli çıkar
tabi dinlemek istiosan

madhead

madhead

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler beyler wmaplus u kurdum kullanıyorum..
12 dB de sesi patlatıyo ama 6dB vasat..

perkon

perkon

Üye
abi o dediğiniz WMA PLUS ın linkini yazarmısınız

perkon

perkon

Üye
tamam abilerim ben buldum o programı kurdum site de varmış.but, nasıl sesini yükseltcem mp3ün.benim tel 6600 15ten fazla mp3 var telde o program hiç bulamıyo mp3 ultra mp3de aynı yükseklikte çalıyo nasıl yapcam ben bunu???????

CrAzY_ErCaNN

Üye
Al kardes yuksesese cozum bulundeu ben de cıok memmnunum arkadaslar sasırıo

\\\\\ \\\\\\\

BAK PERKON kardes programa gır soora menuye bas bı yer gelecek orada ayar yerlerı var orda enusstekı seye gır sonra gırdıgın yerdekı en alttakı seye gır o orada arma yapıp MP3 lerı buluo.

perkon

perkon

Üye
Ercan abi şimdi programa girdim options yazıyo solda onda girdim.sonra
operations
view
group
options
yazıyo hangisine girim onlardan

CrAzY_ErCaNN

Üye
operatıons olması lazım oraya gır soora en alttakıne bas arama yapıo oradan mp3 leını bulur.tlf yanımda olmadıgı ıcın solıyemıom.ama mp3 lerının kayıtlı olmalı

perkon

perkon

Üye
senin tlf da 6600 dimi ama bizde mp3ler kayıtlıyamıyoz ki.mp3ler msjlara geliyo.sonra ultra mp3de arama yapıyoz veya herhangi bi programda buluyo.bunda da da operationsa giriyom 1 tane seçenek var.onda giriyom arıyo ama hiç bişey bulamıyo.abi sen tlfonun yanında olduğu zaman bakıp tek tek yazarsan sevinirim .şimdiden tşk

CrAzY_ErCaNN

Üye
Kardes benım telde 6600 ama mp3 ler kayıtlayabılıoz benımkıler kayıtlı mesela sende kaydet sonra arattır bulur bak anlatayım kaydetmeyı.Once tlf nuna freexplorer veya bunun gıbı bısey yukle soora bu pronn ıcıne gır ve tlf nunun msj hafızası C ıse ordan memory kartsa E ye gır ve system de oradan mail e gır ve oradan mp3 u bulup 4 e bas yanı kes sonra gerı gel E/system muzıklere kopyala(yanı galerınde nereye kopyalamak ıstıorsan oraya) mp3 un kayıtlı olur.

perkon

perkon

Üye
abi 2dakka önce o dediğini yaptım.sonra arattırdım yine olmadı acaba ultra mp3 programını silim mi sende duruyo mu o program

CrAzY_ErCaNN

Üye
BENDE 2 SIDE DURUO PROBLEM YOK YANI senın mp3 ler kayıtlı degıl ondandır.sen kayıt et mp3 lerını basıt aslında.proya gırıon msj hafızan hangısıyse ona gırıon system/mail dıon ve orada mp3 arıon bulunca kes dıyon E de nereye kayıt etceksen galerıde (artık dıgıtal sesmı, zıl sesımı neyse) yapıstır dıon olay bıtıo bence dene!!

perkon

perkon

Üye
tamam abi yaptım o dediğini mp3leri bulamadı 1 tane amr dosyası buldu demin

CrAzY_ErCaNN

Üye
Halla Halla operatoonsa gırıom fınd var tıklıom arıo buluo mp3 lerı o zaman optıonslardan arama bıcımını degıstır sen oda olmassa benım yapacagım bısey yok sorryyy.

RockFord Fosgate

Üye
wma player kullan1yorum gayet guzel sesi tavsiye ederim

bengbeng

Üye
indiremedim programı :(

onurs93

Üye
en iiisi boşver bu verdigin site rapiç nidir nedir gıcık oluyom

xkadir61

xkadir61

Üye