Yuhh denir başka bişey denmez

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

gerizekalılar ya

hasisa

hasisa

Üye
Originally posted by keano@Jun 12 2005, 07:41 PM
biz amerikaliyiz...biz salaagiizz.. diye baariyo bunlar... alkisliyoruz..
[post=82863]Quoted post[/post]​
:oke: :oke: :oke:

_KadirşinaS_

Üye
Ya beyler bişe deil biz bu beyinsiz sürüsüyle aynı havayı soluyoz. Bize de bulaşmasın sakın... :o

aTTra

Üye
Originally posted by NUMANSABİT@Jul 10 2005, 12:31 AM
Ya beyler bişe deil biz bu beyinsiz sürüsüyle aynı havayı soluyoz. Bize de bulaşmasın sakın... :o
[post=107165]Quoted post[/post]​

Yok canım bulaşmaz :D

iceboy

iceboy

Üye
Originally posted by hasisa+Jul 9 2005, 09:40 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(hasisa &#064; Jul 9 2005, 09:40 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-keano@Jun 12 2005, 07:41 PM
biz amerikaliyiz...biz salaagiizz.. diye baariyo bunlar... alkisliyoruz..
[post=82863]Quoted post[/post]​
:oke: :oke: :oke:
[post=107147]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Iterseniz irkciligi bir kenara birakalim ne dersiniz???&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; :off: :off:

_KadirşinaS_

Üye
Bunun ırkçılıkla bi alakası yokki. Bunu bi Türk yapsa bütün dünya dalga geçer. Arkdaş bi atıfta bulunmuş salakların youn olduğu bi ülkeye . Sen niye celalleniyon ki???

aTTra

Üye
Irkçılığa girmeyen bir kavram belirtmiş arkadaş.

akrepkore

akrepkore

Üye
mal bunlar yawww

BRKNSR

BRKNSR

Üye
Originally posted by Quattro@Jun 12 2005, 06:15 PM

[post=82806]Quoted post[/post]​
BEN DE BUNUN GİBİLER SADECE TÜRKİYEDE VAR ZANNEDİYORDUM AYDINLATTIĞIN İÇİN SAĞOL :lol2: :lol2: :haha: :haha:

keano

Üye
Originally posted by iceboy@Jul 10 2005, 12:43 AM

Iterseniz irkciligi bir kenara birakalim ne dersiniz???&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; :off: :off:
canim kardesim, yanlis anlamissin beni, bak amerika zaten birlesik devletler, her irktan insan var. Zaten istesende usa&#39;ya karsi irkci olamazsin. Ben genel bi yorum yaptim, cunku cogu usa&#39;li dunya&#39;da baska kita olduguna inanmiyor, bu g.w. bush&#39;u 2. kez secmelerindende zeka seviyelerini belli ediyorlar. Adam basa geldi, ulkede issizlik artti, dis borclari artti, yinede bidaha sectiler. neyse..bu arada ben irkciliga karsi oldugumu her iletimde belli ederim (yeri uygunsa), sen yanlis anlamissin beni kardesim. :D

iceboy

iceboy

Üye
Sorry kardes ya, haklisin galiba... :ah:

İbo Bey

Üye
Dünya&#39;nın korktuğu amerika bunlardan ibaret işte :haha:

ibonline

ibonline

Üye
bu seçme adamları nerde bulmuşlar arabayı ne hale koydular :PP :PP

useless84

Üye
ben kendimi onun yerine koyuyorum kabus gbi :wacko: ondan sonra ne olacagını düsünmek bile istemiyorum :&#39;(

ibonline

ibonline

Üye
ulan adamlar bir kac karışlık karda arabayı cıkartamıyorlar ben yarım metre karde avensis i cıkarttım avensis gibisimi var opel de var ama beş para etmez karlı yağışlı havada düz yolda bile kayıyor

goldcrusher

goldcrusher

Üye
harbi salak bunlar yaw......

amerikalı işte başka ne denir....

SALAKK. :bang: :bang: :bang:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bu adamlar nassi bu kadar gelismis bu zekayla hayrett yaw :DD

FrontmaN

FrontmaN

Üye
slaklığın bu kadarı da olmaz yani

keano

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Jul 18 2005, 06:43 PM
bu adamlar nassi bu kadar gelismis bu zekayla hayrett yaw :DD
[post=112363]Quoted post[/post]​
beyin gocu ile??? yurt disindaki beyinlere olanak saglayarak. USA&#39;daki arastirmalarin 50%si sanirim Savunma Bakanligi tarafindan sponsor ediliyor. Unutmayinki 2. dunya savasindan sonra alman muhendisler hep USA&#39;ya goc etti, cunku roket teknoljisi ilk almanlar bulmustu. Zaten sonrasini biliyoruz..usa aya cikti vs vs vs... :D

mavizeybek

mavizeybek

Üye
bunlar tam anlamıyla ne yapmaya çalışıyor doğrusu ben anlayamadım arabonın arkasını mı uçurmaya çaılışıyorlar yoksa arabayı m ı çekmeye :wacko: :wacko:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt