youtubeye programsız webden kendi ana sitesine girme %100 denenmistir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SavinMe

SavinMe

Üye
    Konu Sahibi
youtubeye programsız webden kendi ana sitesine girme %100 denenmistir
arkadaslar bir cok kisinin sorunu youtube'den video izleme anlatcagım seyleri yaptıktan snra rahatlıkla youtube'nin kendi anasitesine girebilir ve video izleyebilirler .. şimdi öncelikle ayarlar-baglantı-hedefler-internet- internet ayarınız hangisiyle giriyoruz sonra gelişmiş ayar diyoruz Ağ türü:IPv4 - Telefon IP adresi: Otomatik - DNS adresleri : birinci 8.8.8.8 ikinci : 8.8.4.4 - Yakın kopya sunucu adr : yok - Yakın kopya potno : 0

ewet bunları yaptıktan sonra telefonunuzun kendi web browserinden youtubeye girebilir ve istediginizi yapabilirsiniz...:bye2:

• Beğen
Tepkiler: celibar, Evilblood, OğuzcanAbi ve 1 kişi daha

OğuzcanAbi

Üye
sağol

zavendikli

Üye
5800 tanimasak bi şey değil

JayJayyy

Üye
güzel paylaşım sağol.imza süper bu arada:ehe

OğuzcanAbi

Üye
denemedim ama deyenlere bi sorum olcak kesin çalışıo mu dns

SavinMe

SavinMe

Üye
    Konu Sahibi
denemedim ama deyenlere bi sorum olcak kesin çalışıo mu dns

arkadasım dene göreceksin bende sorunsuz bir sekilde oluyor bi dene denemekten zarar cıkmaz dimi :oke:

--------------- Ekleme ---------------

46.kişi bakmıs konuya bi deneyen yapan yada yapamayan yok mu ya ?:islik

sado826

sado826

Üye
ben denedim valla billaha çalışıyor dili hollanda dns ama dili degiştirebilrsiniz :D

AsCoRbAt

AsCoRbAt

Üye
güzellll

black war

Üye
birader saol dedim çatır çatır giriyo ama video açmmıo:nono::nono:

Evilblood

Evilblood

Üye
inanmıyorum gerçekten çalıştı harikasın dile gerek yok arama kutusunun yanında search butonu var bunuda bilmeyen yoktur herhalde :D :tşk: :tşk: :10numara: bide nerden download edebiliriz yani ediliyomu

SavinMe

SavinMe

Üye
    Konu Sahibi
ben denedim valla billaha çalışıyor dili hollanda dns ama dili degiştirebilrsiniz :D
sevindim kardes (: iyi günlerde kullan :oke:

birader saol dedim çatır çatır giriyo ama video açmmıo:nono::nono:

Kardes bazen öyle oluyor ama henüz sorunu cözemedim bnde sabahtan berli giriyorum baze acılmıo ama cogu zaman acılıo gnede cözeblrsem paylasacagım :oke:

inanmıyorum gerçekten çalıştı harikasın dile gerek yok arama kutusunun yanında search butonu var bunuda bilmeyen yoktur herhalde :D :tşk: :tşk: :10numara:

İyi günlerde kullan kardes :oke:

celibar

celibar

Üye
youtube'a girmektedir.vatana, millete ve maxicep'e hayırlı olsun. :D

senininternetin

Üye
saol kanka :DD

SavinMe

SavinMe

Üye
    Konu Sahibi
inanmıyorum gerçekten çalıştı harikasın dile gerek yok arama kutusunun yanında search butonu var bunuda bilmeyen yoktur herhalde :D :tşk: :tşk: :10numara: bide nerden download edebiliriz yani ediliyomu

malesef download yok sadece online izlemek icin cünkü baska bi site3 yada program degil bu sadece normal pc'deki gibi izleyebilirsin :oke:

akula

akula

Üye
e71 işe yaramadı malesef:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt