YouTube'da 'One Channel' dönemi başladı

 • 8 Mart 2013
 • 239 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Google’ın geçtiğimiz ay deneme sürümünü sunduğu yeni tasarımı ‘One Channel', bugünden itibaren tüm kullanıcılara sunuldu. One Channel, YouTube’un geleneksel tasarımını tarihe gömerek, kullanıcılara takip ettikleri video kanallarını ve listeleri daha etkin bir şekilde kullanabilecekleri pratik bir tasarım sunuyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  YouTube, tasarım değişikliğine giden sosyal ağlar arasına girdi. Eski tasarımı yerini alan ‘One Channel' (Tek Kanal), kullanıcılara kullandıkları internet tarayıcısı ne olursa olsun aynı kalitede görüntü kalitesi sunmayı amaçlıyor.

  One Channel, tarayıcıların yanı sıra tüm bilgisayar ve mobil cihaz çeşitlerinde de kalite farkını ortadan kaldırmayı hedefliyor.

  YouTube’a sıkça video yükleyen ve çok sayıda kanal takip eden kullanıcılar için daha büyük bir anlam taşıyan One Channel, sayfanızı ziyaret edenleri daha kolay üye yapmanızı ve video ile çalma listelerinizi daha etkin organize etmenizi sağlayacak.

  The Next Web’in verdiği bilgiye göre, Google, One Channel tasarımını tüm hizmetlerinin toplandığı platform olan Google +’a benzetmek istedi. Görsel tecrübeyi artıran yazılım birçoklarının beğenisini kazanacak gibi görünse de, geleneksel tasarıma alışmış olan kullanıcılar, sayfa tasarımına uyum sağlamakta zorluk çekebilir.

  Eski tasarım:

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Yeni tasarım:

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Yeni tasarıma gitmek için: YouTube

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: doctorrr
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 16:08