Youtube ve Yasaklı Siteler Girme Kesin Çözüm (Monte ve Starda denenmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
eed olmuyo

kivana

kivana

Üye
DNS Adresleri olarak ;
88.248.155.141 - 88.248.155.142 Bunları deneyebilirsiniz!

Sonuçlarınızı bekliyorum :):)

malesef bende de olmadı ... sonra dnsleri 8.8.8.8 ---- 8.8.4.4 olarak değiştirip operadan gireyim belki olur dedim yine olmadı ... ktunneli yine de denim dedim yine olmadı

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
    Konu Sahibi
dns ile giriş yöntemi tamamen engellendi diye duydum

baron_67

Üye
hacı e51 için nası yapiyoruz bi zahmet anlatabilirmisiniz
araçlar>ayarlar>bağlantı kullandığın turkcell internet yada vodafone internete gir.sonra seçenekler gelismis ayarlar a gir. Dns ye gir 1. Dns ye 208 67 222 222 2.dns ye 208 67 220 220 yap. Sonra yakın kopya sunucusunu
195.168.109.60:8080 yap.cık.

ömer2727

Üye
haci walla çok saol kaç haftadır ardım bulamadım işe yaradı ...
Yalnız site açılıoda video ya gelince wifi den girmio ya vadofone la denesin mi dio onunla ilgilide bi bilgin varmı ;)

Paradise_87

Paradise_87

Üye
Monzilla FireFox için DSN ayarlarını 8.8.8.8

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
    Konu Sahibi
araçlar>ayarlar>bağlantı kullandığın turkcell internet yada vodafone internete gir.sonra seçenekler gelismis ayarlar a gir. Dns ye gir 1. Dns ye 208 67 222 222 2.dns ye 208 67 220 220 yap. Sonra yakın kopya sunucusunu
195.168.109.60:8080 yap.cık.

kardeş o dns ler çok eski :nono:

alpay7541

alpay7541

Üye
Olmuyor Kardeşim .Fakat şöyle sylüyeyim . Telfonun keni browser i hariç , BOLD Opera youtube giriyor . Bunuda
Proxy Adresi:
212:252:234:168:8080
DNS:
8.8.8.8
8.8.2.2
İle gerçekleştiriyorum.

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor Kardeşim .Fakat şöyle sylüyeyim . Telfonun keni browser i hariç , BOLD Opera youtube giriyor . Bunuda
Proxy Adresi:
DNS:
8.8.8.8
8.8.2.2
İle gerçekleştiriyorum.

o dns ler çok eski ya

kivana

kivana

Üye
şu yasakçı zihniyetten kurtulamadığımız sürece youtube gibi sitelere zor gireriz gibi geliyor bana ... ya başka türlü yollarla bu sorunu çözmek varken niye yasaklanır siteler anlamıyorum

ramazan18

Üye
DNS:
8.8.8.8
8.8.2.2
samsung orjinal internet expolurunda calısmaz opera yı deneyin baktın dns adresini yazsak bile yasakklı site uyarısı cıkıyor ama operaden acında youtube acılıyor ama videolar baglantı basarısız diyor sebebi samsungkun kendi expoluru dns adresini kabul etmemesi birde bunu deneyin bakın wiriless modeminiz var sa icine gidin ordada dns adresini degiştirin aynı pc deki gibi modemin icindede var dns bölümü 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yapın sonra tlf ye hic bir dsn ve port adresi falan girmeyin sonra tfl fen google adresine giren youtube mobile yazın adresine giren videolar sorunusz acılıyor

mehmet600

Üye
Arkadaşlar aşağıda anlatacaklarımı hem Turkcell Wap'in (Vodafone veya Avea) hem de kullandığınız Wi-Fi'nin ayarlarına kaydedin. (Böyle bir zorunluluk yok ama istediğiniz an girebilesiniz diye söylüyorum.)

Menü > İnternet > Ayarlar > İnternet Profilleri

Burada ayarını değiştireceğiniz profilin yanındaki ">>" simgesine tıklayıp ayarlara giriyoruz. (Monte için geçerli. Diğer telefonlar için ayarlara nasıl giriliyorsa öyle girin)

Proxy Adresine şunu yazıyoruz:

195.168.109.60:8080

Kaydeip çıkıyoruz. Hayırlı olsun özgürce m.youtube.com sitesinde gezinebilirsiniz.

Bir teşekkürü çok görme gurban :heyo:
tşk ederim youtube acıldı ama video acılmıyor bağlantı hatası diyor

alpay7541

alpay7541

Üye
Birde bu ayarları yaptıktan sonra telefonunuzu birkere açıp kapayın.

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
hayır vermiyor bende :D

alpay7541

alpay7541

Üye
tşk ederim youtube acıldı ama video acılmıyor bağlantı hatası diyor

Olmuyor diye birşey yok bende hep olmuyor olmuyor diyordum ama dikkatli davranınca hep bir yerde eksiklik yaptığımı anladım. Yazılanları dikkatli oku.

Ve tekrar söylüyorum uygulama ayarlarından media player ayarlarını muhakkak kullandığın internet sağlayıcısı seç

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

baron_67

Üye
Arkadaşlar proxy ve dnsler çalısıyor. Ama samsunglarda video programının ayarını bilmediğim için. Büyük ihtimal samsunglarda ayar için video programına girip ayarlardaki bağlantı seçeneklerinden ayarladığımız erişim noktasını seçiyoruz.samsunglarda nokia daki gibi realplayer olmadığı ve bendede samsung olmadığı için tam bilemem...
Şimdi daha önce forumdaki konuda dediğim gibi nokia telefonlarda önce ayarlar + sonra realplayer ayarlarını anlatacağım...
Araçlar>Ayarlar>Bağlantı>Erişim Noktaları kullandığın
turkcell internet yada vodafone
internete gir.veya yeni erişim noktası oluşturmak için seçenekler>yeni erişim noktası oluştur>mevcut ayarları kullanı seçip kullandığınız erişim noktasını seçin vodafone internet yada turkcell internet sonra seçenekler >
gelismis ayarlar a gir. Dns ye gir 1.
Dns ye 208 67 222 222 2.dns ye
208 67 220 220 yap. Sonra yakın
kopya sunucusunu
195.168.109.60:8080 yap.yakın kopya Port no sıfır olsun. Sonra çıkın.
Yalnız Yeni erişim noktası yap dememin nedeni facebook a girerken bilmediğimiz yerden giriş yaptınız.erişim engellendi demesi ve facebook a girmemesi.çünkü proxy slovakyaya ait.facebook a girerken turkcell internet yada vodafone internet ile girin.youtube girerken ise yeni yaptığmız internet (01) ile girin.
Bunun için webe girip ayarlar> erişim noktası>her zaman sor yapın.webe girdiğinizde sitelere girerken erişim noktası sorduğunda facebooka girerken internet ; youtube girerken internet (01) seçip o şekil girin...
Şimdi gelelim realplayer ayarına realplayere girip Seçenekler>ayarlar>bağlantı>şebeke>varsayılan erişim noktasına girip internet yada yeni erişim noktası yapıp kaydettiyseniz internet (01) yapın ve çıkın...
Tarafımca denenmiştir... Benim e65 te çalışıyor.dns ler eski falan değil. Bilgisayarda bile yasaklı siteler için bu dns yi kullanıyorum. Iyi eğlenceler...

Üst Alt