YouTube Telefondan Girme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

myhopes

Üye
5530 da youtube videoları izleyebilen varmı varsa nasıl teşekkürler

sertac80

sertac80

Üye
TeşekkürLer

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi

bu tarz nasıl giriş yapabiliriz bi fikri olan varmı arkadaşlar ?:hmmm
işte bu öyle bir program dene olmazsa telefonun tarayıcısından m.youtube.com adresini gir dene yada opera web tarayıcısını yükle oda giriyor...
şu adreste işinize yarar:telefonunuzun tarayıcısından m.vuclip.com adresine girin aramak istediğiniz şeyi yazın youtube dahil diğer video sitelerinden video bulur size ister sadece izleyin ister indirin...

p-siko-ahmo

p-siko-ahmo

Üye
sağol

futbol123

futbol123

Üye
saol

petsel

Üye
telekominakosyon uyarı sayfası geldi. napcam ? :)

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
telekominakosyon uyarı sayfası geldi. napcam ? :)
operayı deneyin olmazsa m.vuclip.com adresine girin aramak istediğiniz şeyi yazın youtube dahil diğer video sitelerinden video bulur size ister sadece izleyin ister indirin...:oke:

H_K

Üye
6630'da dosya bozuk dio :)

huzunluyillar

Üye
teşekkürler..

RobinCaoch

Üye
TeşekkürLer

ada965

Üye
VARSAYILAN ERİŞİM NOKTASINI TANIMLAYIN DİYOR REAL PLAYERDAN WAP I MI SEÇİCEZ DOSTUM:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

VARSAYILAN ERİŞİM NOKTASINI TANIMLAYIN DİYOR REAL PLAYERDAN WAP I MI SEÇİCEZ DOSTUM:hmmm
SEÇTİM BAĞLANIYOR DİYOR HADİ BAKALIM:allalla:

rafi1994

rafi1994

Üye
sağolasın Teşekkürler

net0019

Üye
YouTube'daki videoları izlemek için bir çok yöntem var herkesin bildiği gibi. Ancak host dosyası, DNS, program yükleme, proxy gizlen vb bir çok kişi için yapması zor şeyler olabiliyor. Herkesin bu teknik olayları bilmesi zor.

YouTube'daki tüm videoları her yerden, her bilgisayardan adresine girerek de izleyebiliyorsunuz.

Hem çok hızlı hem de güvenli. Tasarımı çok sade ve kullanımı çok kolay. Arama sonuçları Türkiye'ye özel, istenmeyen ve ahlaki olmayan zararlı videolar da filtreleniyor sanırım.

Tüm video'ları da isteyen kendi sitesine ekleyebiliyor ve oradan oynatılmasını sağlayabiliyor(Bu süper bir özellik). Facebook'ta paylaşılan videolar da direkt Facebook üzerinden oynatılabiliyor.

Umarım faydalı olur.

Üst Alt