Youtube Red [Mod] [Arka Planda Çalma] [Reklamsız]

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
İmkansız rootlu rootsuz farketmez tekrar deneyin derim orninal youtubeyide kaldırmanıza gerek yok problem nedir pek anlayamadım tekrar deneyin Teşekkür ederim.
Gördüğün gibi yüklenmiyor :)

bekodara

bekodara

Üye
Oturum açamıyorum bir yontemi var mi

arda25

Üye
arkadaşlar oturum açmak için ek indirmeniz lazım ikincisi Wifi değilde telin internet paketini kullanın zaten en başta oturum açmak için indirmeniz gereken dosyanın adı var

PRO 6s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Teks@s
emreli01

emreli01

Üye
Cihazınıza göre iki tane apk var ikisinide denedinizmi ikisidemi böyle hata veriyor. Birinden biri uyması gerek
İki APK yi da aynı sandım farklı sitelere yüklendi die düşündüm diğerinde oldu fakat indirme seçeneğini bulamadım videolarda ?

tufi3434

Üye
Video nasıl indirebiliriz bilen varmı

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vedat1966

vedat1966

Üye
Resmi sürümünün reklamsız ve arka planda çalan hali sanırım Hocam. Bende bulamadım.

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ghost011

Üye
Bu apk indirme yapmıyor.

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu apk indirme yapmıyor.
Düzenleme kısmını gördüm sitemizde YouTube den indirme yapan uygulamalar yasaktır. Bu konudan da yorum yapan veya soran kullanıcılarımıza cevap vermek isterim.

PALA.

PALA.

Üye
Düzenleme kısmını gördüm sitemizde YouTube den indirme yapan uygulamalar yasaktır. Bu konudan da yorum yapan veya soran kullanıcılarımıza cevap vermek isterim.
Hocam indirme uygulamalarının hepsi mi yasak ?
Yoksa sadece youtube indirme yapanlar mı yasak ?

maximumüye

maximumüye

Üye
harikasiniz

• Beğen
Tepkiler: Teks@s

yalandunya3535

Üye
note 8 telefonumda uygun olmadıgını belırtıp yuklemedı napabılırım..

Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
note 8 telefonumda uygun olmadıgını belırtıp yuklemedı napabılırım..
Arkadaşım konuyu ve yorumları okumuyorsunuz belirttik orda iki tane apk var birinden biri mutlak uyar rootlu veya rootsuz cihaza farketmez giriş yapamazsanızda giriş için micro eklentiyi indireceksiniz Tekrar deneyin derim.

emreli01

emreli01

Üye
İndirme yapan uygulamaları biliyorum fakat bu paylaştığınızda indirim yapılıyor mu onu sordum ?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Uygulama güze sağolun da uygulama içi video indirme nasıl oluyor arm olan yüklü indir diye bir seçenek çıkmıyor hiçbir yerde

avantis

avantis

Üye
Arkadaşlar note 3 kitkat sürümüne yükledim. Hesabımla giriş yaptım problem yok. Acaba videoları belli bir çözünürlükte izleme ayarı var mı? Aşağıdaki bölüm ne işe yarıyor? Videoyu youtube'a yüklemek için mi çözünürlük ayarı istiyor yoksa izlemek için mi?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wandeta

Wandeta

Üye
Mp3 indirme varmı bunda

S 7 Edge cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.

Üst Alt