Youtube Kanalıma Destek Olun


guvwe

guvwe

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşlar kanalımın izlenmesi doldu size zahmet abone olurmusunuz bin abone olması lazım biran önce para kazanma açılmasını istiyorum size zahmet
 
  • Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve cyberstrike
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Beğeneyim 3 5 Videoyu Başarılar
 
Fatih BaKeR

Fatih BaKeR

Üye
Destek oldum.
 
Son düzenleme:


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt