Youtube Formatı Hakkında Bir Soru

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Youtube Formatı Hakkında Bir Soru
Arkadaşlar merhaba. Youtubeta takılmayı sevenler illa denk gelmiştir. Mesela youtuberlar format gereği birbirlerinin kredi kartlarını değiştirerek alışveriş yapıyorlar, çizdiği ürünleri satın alıyorlar ve bunları yaparkende harcamaktan çekinmiyorlar. Benim aklıma gelenler ya gerçekten çok dehşet paralar kazanıyorlar, ya sponsorlar karşılıyor ürünlerin ücretlerini ya da kasada ödemeden çıkıyorlar. Sizin bu konuda fikriniz nedir?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Çok iyi kazananlar mevcut , reklam ve sponsurluk da eklenirse olabilecek bir olay .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şu An Aylık 200 Tl Sadece Ben Kazanıyorum.Doğru Düzgün Uğraşmamakla Beraber Son 1 Yılda 10 20 Tane Video Anca Yüklemişimdir. Son 2 Ay Uğraşıyorum Şu Anda.Aslında Asıl İş Sponsorda Filan.Özellikle Yurt Dışındaki Satıcılar sana Ürün Gönderiyor İnceliyorsun Sonrada link Koyuyorsun.Bu Linke Kaç Kişi Tıklamişsa Ona Göre Satıcı Bedava veya İndirimli Ürün Yolluyor.Yani Bayaği Bir Karlı İş Fakat Uğraş Şart.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Dehşet paralar kazanıyolar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Para kazanıyorlar fakat videoda 30 bin harcıyorlar. Çektiği video bu parayı geri kazandırmaz ona. İnsanın youtuber olası geliyor:ehe

Baydırman

Baydırman

Moderator
Kimse gerçek kazandığı parayı açıklamıyor neredeyse bence tahmin ettiğimizden daha fazla kazanıyorlar :hmmm

Üst Alt