Youtube 2 Gündür Çalışmıyor DNS işe yaramıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

zango777

Üye
Arkadaşlar Youtube girmek için kesin çözüm:

Internet explorerde şu ayarları yapınız:
araçlar>internet seçenekleri>bağlantılar>yerel ayarlar>otomatik yapılandırma komut dosyasını kullan kutucuğunu işaretleyip şu adresi yazıyoruz

Mozilla Firefox kullananlar için :
araçlar>seçenekler> gelişmiş >ağ>ayarlar>otomatik vekil sunucu ayarlarının kutusunu işaretleyip "http://go.navige.com/" yazıyoruz ve tamam diyoruz. Bu ayarları yaptığınızda sadece Youtube değil diğer yasaklı sitelere de rahatlıkla girebiliyoruz. (metacafe mesela)

Windows7'de uygulanmış sonuç gayet başarılıdır. Tarafımdan denenmiştir. Ayrıntılı bilgi için

Kolay gelsin.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
ben 4.2.2.1
4.2.2.2 kullanıyorum

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
ben hergün giriyorum hiç bi sorun yok kapalıda değil :D sizin bilgisayarlarmı kötü yoksa :D

tintoxit

Üye
1) menüden araçlar -> internet seçenekleri seçin (tools -> internet options)
2) açılan pencerede bağlantılar sekmesine gidin (connections)
3) alt tarafta yerel ağ ayarları tuş var ona tıklayın (LAN settings)
4) çıkan pencerede "ayarları otomaik algıla" (automatically detect settings) kutucuğunu işaretleyin
5) proxy sunucu kısmındaki "yerel ağınız için hedehödö" kutucuğunu da işaretleyin (use a proxy server... )
6) adres kısmına 195.168.109.60 hemen yanındaki bağlantı noktası (port) kısmına da 8080 yazın
7) tamam, tamam deyip kapatın.

firefox kullanıyorsanız bu işlemi yaptıktan sonra

1)üst menüden araçlar -> seçenekler kısmına girin
2)çıkan pencerede gelişmiş sekmesine gidip alttaki ağ sekmesine gidin.
3)sağ taraftaki ayarlar butonuna tıklayın, açılan pencerede sistem vekil sunucu ayarlarını kullan kutucuğunu işaretleyin
4) tamam, tamam deyip kapatın.

olmuyor demeyin, şimdi yaptım gayet de oluyor. özet geç demeyin çünkü liseli ergenlere anlatır gibi anlattım. o yüzden uzun oldu. >>> ayrıcaaa bu internetten alışveriş yapnlar için oldukca riskli bi yöntemmiş millet anlatığım daha güvenılır.. Alıntıdır

brattneo

brattneo

Üye
Mis gibi oldu ellerine sağlık :)

kenann29

Üye
Kardeş dan gir uğrasma dns ayarlarıyla bu en kolay yoludur adrese girince ne yaapcağınzaten belli oluyo

DgnGkmn

Üye
indir "rar" dosyasına gir "yap" a tıkla ve sana hazır youtube ... kesin net 2010 yılının en net çözümü... kurulumu otamatik yapacaktır... virüss falan yok taratabilirsiniz.. çalışırsa lütfen teşekkür... tamamen kendi yapımımdır ... şimdiden teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Kardeş dan gir uğrasma dns ayarlarıyla bu en kolay yoludur adrese girince ne yaapcağınzaten belli oluyo
bunlar hikaye kardeşim hem bu siteler virüslü hem videoları hd vs açmıyor ... zaten videoları düzgüncene donmadan izletmiyor ki en iyisi orjinal youtube indir kur bitti gitti yaw... rep

Üst Alt