Tavsiye You don't have permission to access /tubemate/youtube-tubemate.2.53.apk on this server.

Sponsorlu Bağlantılar

mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
You don't have permission to access /tubemate/youtube-tubemate.2.53.apk on this server.
Arkadaşlar telefon note 2. Tubemate i indirmeye çalışırken bu hatayı alıyorum. Ne yapmam lazım?

Forbidden
You don't have permission to access /tubemate/youtube-tubemate.2.53.apk on this server.

mürteza16

mürteza16

Üye
Bende alıyorum. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: mks740
mertcan01

mertcan01

Üye
Arkadaslar yazinizi dikkate alip soyle bir yorum yapmak istiyorum. Sizin youtubede yetkinizin olmadgini soyluor. Bendr tubemate kullaniyorum. Normal actigimda tubemate acilmiyor. Sebebi youtubenin giris engeli oldugundan dolayi. Ama pshipson ile baglandigimda vpn girisi yaptigimda tubemate calisiyor ve indireceklerimi indiriyorum

• Beğen
mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar yazinizi dikkate alip soyle bir yorum yapmak istiyorum. Sizin youtubede yetkinizin olmadgini soyluor. Bendr tubemate kullaniyorum. Normal actigimda tubemate acilmiyor. Sebebi youtubenin giris engeli oldugundan dolayi. Ama pshipson ile baglandigimda vpn girisi yaptigimda tubemate calisiyor ve indireceklerimi indiriyorum
Pshipson ve Hotspot ile denedim. İkisi de sonuç vermedi..

mertcan01

mertcan01

Üye
Enteresan o zaman. Bende de aynisi. Ama pshipson ile giris yapinca youtubeden cekebikiyorum. Tubematein son surumunu dene istersen

• Beğen
mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Enteresan o zaman. Bende de aynisi. Ama pshipson ile giris yapinca youtubeden cekebikiyorum. Tubematein son surumunu dene istersen
Başka yerden indiricem artık. Teşekkürler ilgin için..

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
Biri bana yardim etsin yoksa teli formatlayacagim tube matenin apk dosyasi silinmiş yukluyonda ayarlara girince uygulamarda cikiyor ya orada bu yok . ben netten indirdim tubemate yukleyecegim yeni yada guncelle diyir yuklerdken ikisinide denedim yuklenemedi diyir demekki arkalarda biryerlede tubematenin eski uygulamasini. Dosyasi kalmis bunlari nasil temizleyecgim bu uygulamayi yuklemem sart

Aliii ihsan

Üye
Güzel

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uygulamayı Güncelle Yada Bağlantı Ayarlarını Kontrol Et

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Tube mateden daha iyi program söyliyim o zaman myt apk orak kendi sitesinden indir hiçbir sıkıntı yok

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt