AMD Catalyst Control Center Web İçeriğinde "Access Denied" Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
AMD Catalyst Control Center Web İçeriğinde "Access Denied" Hatası
Hangi işletim sistemini kullansam da hep bu hata AMD ekran kartını kurarken de , yönetim panelinde de karşıma çıkıyor . Çözülmemesi bir soruna yol açıyor mu emin değilim fakat gıcığıma gitmeye başladı . Çözümüyle alakalı bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim
Hata metni : Access Denied You don't have permission to access " " on this server

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu olay tamamen internetle alakalı. Siteye erişim iznin yok diyor.
Ekran kartı modelin ne ?
Amd artık bu içeriği kaldırmış olabilir.
Hoş bem catalasty control center 13.8 sürümünde (yanlış olabilir) bu içeriği görüntüleyebiliyorum.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Mobility Radeon HD 5470
Mesaj birleştirildi:

Bir gereği yok herhalde de gıcık ediyor adamı

PALA.

PALA.

Üye
Kardeşim, kart zaten eski ya aygıt yöneticisi üzerinde güncelle yada buradan yükle, başka birşey arama.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Buradan güncelledim hocam zaten sadece güncelleme panelindeki web içeriği görünmüyor , sürüm denetlemek istediğimde de kullanılabilir değil diyor yani ana siteyle bağlantı kuramıyor kontrol paneli . Çözümü var mı onu soruyorum

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Buradan güncelledim hocam zaten sadece güncelleme panelindeki web içeriği görünmüyor , sürüm denetlemek istediğimde de kullanılabilir değil diyor yani ana siteyle bağlantı kuramıyor kontrol paneli . Çözümü var mı onu soruyorum
O sayfayı ben sorunsuz açıyorum, dns yada modem üzerinden engellenmiş olabilir site. Boş ver son sürümü yükle, çok bir getirisi olmaz, adamlar yatıp kalkıp her ay 10 yıllık karta sürücü çıkartmaz kardeşim, yılda 1 defa çıkarsa yağmur duasına çıkman lazım artık 2 yılda 1. Ancak nvida çıkartır ama o da bir yere kadar...

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 2526643
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
O sayfayı ben sorunsuz açıyorum, dns yada modem üzerinden engellenmiş olabilir site. Boş ver son sürümü yükle, çok bir getirisi olmaz, adamlar yatıp kalkıp her ay 10 yıllık karta sürücü çıkartmaz kardeşim, yılda 1 defa çıkarsa yağmur duasına çıkman lazım artık 2 yılda 1. Ancak nvida çıkartır ama o da bir yere kadar...
Ben amd raeodon 4850 kullanıyorum . Win 10 uyumlu driver ve catalasty programı var. Fakat yükleme işlemleri biraz farklı.

raedon 5000 serisi için daha güncel bir sürüm var. Şu an paylaşamıyorum. Pc 'ye geçince paylaşayım.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kardeşim amd win 10 çıktığında 1 seferliğine mahsus olarak driver çıkardı lakin catalasty programı çıkarmadı. Eski sürümü win8 uyumluluk modunda yükleyebiliyoruz. Güncelleme falan bekleme. Win 10 için driver vermesi bile yeterli bizlere

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Bu sayfayı açıyor mu ?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Problem yani bu sayfayı nerede göremiyorsun ? Catalsty programında mı ?
Aynen hocam da uğraşmıyorum artık catalyst programını açmıyorum ayarları en düşüğe çektim kapattım görmeyince sorun yok :ehe

• Düşünceli

Üst Alt