yorumsuz

 • 21 Eylül 2012
 • 460 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Tuhaf tuhaf konular, hakaret dolu mesajlar, o mesajları umursamaması gerekirken şikayet eden vede sürekli birilerini ispiyonlamak için uğraşan ayriyeten ufak bir mesajdan laf ve tartışma çıkaran üyeler; konuları cevap yazamadan kilitleyen (ve bu konuya yapacaklarından emin olduğum konu silme nezaketinide gösteren), insanları forumdan sağutmamak için ban vermemesi gereken, gerekli/gereksiz fakat sürekli ban ve uyarı veren adminler var.. olmaması gereken şeylerin bir çoğu burada vede insanın sabrı aslında bir yere kadar dayanabiliyor..

  konumuz ve mesajlarımız silenecekmi diye maxicepte aktiviteler yapamamaya, uyarımı geldi diye gelen kutusuna bakamaz olduk...

  kimse alınmasın..
   


  Yazan: abandonware
 2. güzel doğru konuşuyorsunuz fakat keşke site hakkında bölümüne açsaydınız daha çok ilgi çekerdi :bilmm
   
 3. öyle bi' bölümmü vardı :hmmm neyse sonuçta bizde bir gereksiz'iz..
   
  iyavuzoz bunu beğendi.
 4. Adminler banlamamak için ellerinden geleni yapıyorlar bundan emin ol. Uyarı puanı bile vermeden PM den uyarmakla yetiniyoruz genellikle ve siz bunu bilmiyorsunuz. Biz onları banlayıncada hemen banladılar diyorsunuz.. Ben bile özelden banlanmasını istediğim üyeleri bildirirken sadece PMden uyarıyorlar düşünün artık.. Ama bizimde sabrımız bir yere kadar değil mi ? Üyeyi uyar tekrar yapsın ceza puanı ver devam etsin.. hee biz napalım bu üyeye ? Hem ceza puanları birikerek üyeler banlanıyor.

  10 puan = 1 hafta
  20 puan = 1 ay
  30 puan = süresiz

  yahu üyelere hakaret eden üyeleri banlıyoruz ama niye banlandı diye üzülüyorsunuz.. Ama bilmiyorsunuz ki o üyeler sizi sürekli şikayet ediyor ceza almanız için.. Siz daha üzülün onların arkasından.. Biz size hakaret edenleri banlayalım ama suçlu olalım, güzel..
   
 5. ya bize neden bu uyarı ceza puanı gelmiyor demekki bi hata yapıyorsunuz da geliyor :hmmm
   
 6. mesajı okumadan mkonu kilitlenmeden bişi yazayım dedim.. belki düzeltirim..
   
 7. Neden Maxicep diğer forumlardan farklı ? Neden burayı kötü anlamda eleştirirken ortamın iyi, seviyeli, düzgün olduğunu inkar edemiyor bazıları ? Biraz düşünün anlarsınız..
   
 8. bana gelidi hata yaptığım bir zamandı, kabul ediyorum fakat çoğu arkadaş olark görüştüğüm kişi şu an banlı vede bazı üst düzey üyeler sdn'de şikayetçi olmuşlar.. açıkçası ben genel olarak parakrasın ilk noktalı virgül olan yerine dikkat çekerim..

  - - - Eklendi - - -

  androide işlemci diyenler haeriç genelde düzgün bri ortam, bunu ben kötülemedim.. fakat işin tuhaf yanı sdn de yazılanlara göre biz çocukmuşuz :hmmm

  - - - Eklendi - - -

  ayriyeten, ne kadar uyarı versenizde banlananların sayısı o kadarda azımsanacak kadar değil..
   
 9. Bunu diyen biz yöneticiler miyiz ? Forumdan ayrılacağını söyleyen ama ayrılmayan kimseler.. Banlandıktan sonra arkasından üzüldüğünüz kimseler.. Hem bizim için yaş asla önemli olmadı. Tüm üyeler bizim için eşittir ve haklı olan üyenin her zaman arkasındayız.
   
 10. Forum 20-30 kişiden oluşmuyor. Üye sayısı arttıkça banlanma oranı elbette artacaktır. Tersi hiçbir sitede mümkün değil zaten. Mantık kurallarına aykırı.. 2 milyonu aşkın üyeden(+80000 gerçek aktiflik sergiliyor) bahsediyoruz. Ama forum sizin için gereksizlerden ibaretse bilemiyorum..
   
 11. gerçketende gereksizlerde konu hortlatan veya "m*l", "l*n" gibi kelimeleri kullanıpta banlananlar var..  o üzücü meseleyi zaten belirttim cümlemin ilk kısmında.. şu da ban yedi diye üzüldüğüm birkaç "arkadaşında" bunları yaptığından eminim vede böyle yüzsüzlüklerine üzülüyorum aslında.. yada arkadaş gibi görünen yada en ufak bir davranışımızda sürekli şikayette bulunanlara..

  - - - Eklendi - - -

  yöneticiler değil canım üst düzey dediğim mesaj sayısı > 5000 olanlar filan..

  - - - Eklendi - - -

  neyse bu işin sonunun gelmeyeceği belli oldu (ki aramıza cevap yazan üyelerde gelirse yandık), konu kapatıması uygun olacak gibi..
   
 12. Ne oluyor burada :hmmm Uyarı verilmiş ise hak etmiştir.İsterse 2 milyon üyenin 1.5 milyonu kuralı çiğnemiş olsun hepsi cezasını çekmeli adalet diye bir şey var.Burası bilmeliyiz ki bir forum ortamı ve direk söylemeden düşünme fırsatı bulup yazıyoruz.Bunu da bilerekten ban veya uyarı alanlar aslında düşünmeli ve dikkat etmeli kimseyi kırmamaya ve kurallara uymaya dediklerim sadece burası için de geçerli değil.Ben de bir yanlış yaptı isem cezamı sonuna kadar çekerim.Önemli olan bu cezalara karşı çıkmak değil bir daha yapmamak zaten.
   
 13. O dediğin kelimeler sence normal kelime mi ? Babanıza ya da başka biriyle öyle konusun bakalım, sonu ne olacak .. Samimi olmadıgı halde birine lan derse ve denilen kisi şikayet ederse uyari veririz, banlamayiz. Lütfen her şeyi öğrendikten sonra bu tarz eleştiriler yapın. Yargısız infaz komik oluyor açıkcası..
  Konunun kapatılmasını istedin madem..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 02:58