Yorumsuz..:))))


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
Güvenilir kaynaklardan aldıgımız bilgiye göre degerli yazarımız Can Bartu' nun basından geçen asagıdaki olay Sabah Gazetesinde herkesin dillerindeymis. ..
Geçtigimiz bahar günlerinin birinde Can Bartu Bogaz'da mutad sabah yürüyüsünü yapıyormus. Çok sevdigi Bebek Kahve'ye yaklastıgında Bebek Camii'nin önünde gözüne 7-8 yaslarında bir çocuk ilismis.
Çocuk önünde karton bir kutu öylece dikiliyormus. Merak ederek çocugun yanina sokulan Can Bartu
-'Karton kutunun içinde ne var.' diye sormus.
-'Yeni dogmus kedi yavrulari... ' demis çocuk gözleri parlayarak..
-' Hangi takimi tutuyor bunlar bakalim'.
Çocuk can bartu 'ya garip bir bakis firlatmis ve 'Fenerbahceliler. ' demis. Degerli yazarimiz bu cevabi duyunca bir sevinmis, bir sevinmis ve keyif içinde yürüyüsünü bitirirerek eve dönmüs. Eve girer girmez de Türk Futbolunun en derin bilgiye sahip yazarlarından, arkadasi Dogan Kologlu'nu aramis.
-'Dogan Abi.' demis 'Sonunda çabalarımız sonuç vermeye basladı. Yarin sabah, gazeteye gitmeden ugra, bogazda bir yürüyüs yapalım. Sana bir sey gösterecegim, çok seveceksin.'
Ertesi gün bu iki güzide spor yazarımız beraberce bir bogaz havasi almak üzere Arnavutköy'de bulusmuslar ve Bebek'e dogru yürümeye baslamislar. Bebek'te kahveye yaklastikları nda can bartu yine bir gün önceki çocugu görmüs. Çocugun önünde de yine aynı kutu duruyormus.
Can bartu, 'Bak, Dogan Abi, ne gösterecegim sana,', demis ve keyif içinde çocuga sormus:
-'Karton kutunun içinde ne var, delikanlı?'
-'Yeni dogmus kedi yavruları...' demis çocuk, istifini bozmadan. can bartu dönmüs Dogan Kologlu'na
-'Bak simdi' demis.
-'Söyle bakalim hangi takımı tutuyor bu kediler?'
-'GALATASARAY'
-Nasıl olur bana daha dün Fenerbahcey' i tuttuklarını söylemistin?'
-'Evet ama, bugün hepsinin gözleri açıldı'
 
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
bu ne şimdi
 
CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Komik Değil Bence...Konu Dışı'na Atılmalı Bu:pro:
 

cLuBBeRzAn-CoCo

Üye
komik diil
 
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
kimse beğenmemiş demekki
 
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
çok güzel çocuk çok haklı :):)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt