Yönetıcı onayına gıden konular neden yayınlanmıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yönetıcı onayına gıden konular neden yayınlanmıyor?
Sayın yöneticiler şu ana kadar bir hayli konu açtım bunların arasında oyun paylaşımı bilgilendirme mesajı yardım mesajı ve buna benzer bir çok bilgi içeren konular ama yönetici onayına giden tek bir tanesi bile yayınlanmadı. MAXICEP gibi bir sitede bu şekilde ucuz hataların yapılması bence doğru değil. Eğer bu şekilde hatalar devam edecekse, yönetici onayına gitmeden direk yayınlansın konular, aynı forumun diğer bölümlerinde olduğu gibi, bu arada bu sorun her zaman yaşanmamakla beraber sadece belli bölümlerde yaşanıyor. Bu nedenle paylaşım yapma isteğimde %0 a kadar iniyor. Lütfen.......

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Onay Bekleyen Konuların Fazlalığı Ve Sitede Online Durumda Olan Yönetici Azlığı (Yaz Tatili Gibi Sebeblerle İzin Almış Yöneticilerimiz Var) Nedeniyle Biraz Gecikme Olmuş Olabilir... Bu Gibi Durumlar Gecici Problemlerdir... İlginize Teşekkür Ederiz

Saygılarımla

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Durum anlaşılmıştır.Ama Bizim yaptığımız kötü birşey değilki onaylanmadan yayımlansa olmazmı. Neyse biraz anlayışlı olmak lazım herhalde. Saygılarımla.......

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bir hayli konu açtım, derken onay bekleyen iki konudan bahsediyorsunuz sanırım? Şu an onay bekleyen iki konunuz var ve bu ikisi de dosya paylaşım üzerine, ayrıca onay işlemi sadece dosya forumlarında ve makaleler bölümlerinde aktif durumda. Bu yüzden yardım başlıklı konularınızın onaya alınması söz konusu değil.

Mustafa bilgilendirmiş ama biraz da ben bilgilendireyim: Onay bekleyen konular en fazla 3 gün içinde onaylanıyor, onaylamanın bu kadar uzun sürmesi çok fazla konu açılıyor olmasından kaynaklanıyor; bir günde 4 - 5 sayfa konu birikebiliyor ve bunları eritmesi de hak verirsiniz ki zaman alıyor. Ayrıca, yaz tatilini de unutmayalım. Bu konuda tatil nedeniyle sıkıntılarımız var şu an ama fazla sürmeyecek bu durum.

Durum anlaşılmıştır.Ama Bizim yaptığımız kötü birşey değilki onaylanmadan yayımlansa olmazmı. Neyse biraz anlayışlı olmak lazım herhalde. Saygılarımla.......

Onay sistemini sizlerin kötü bir şey yaptığınızı düşünerek aktif etmedik. Bunun nedeni dosya arşivini düzenli ve sağlam tutmak. Onaylanmadan açılan konulardaki linklerin çoğu bir süre sonra ölüyor, üyeler tepki veriyor haliyle, biz de bu tür durumlarla karşılaşmak istemiyoruz. İsteyen aradığını direk bulup indirsin. Tabii bu nedenlere kırık linklerle dosya paylaşan üyeleri de ekleyebiliriz.

İyi forumlar.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bir hayli konu açtım, derken onay bekleyen iki konudan bahsediyorsunuz sanırım? şu an onay bekleyen iki konunuz var ve bu ikisi de dosya paylaşım üzerine, ayrıca onay işlemi sadece dosya forumlarında ve makaleler bölümlerinde aktif durumda. Bu yüzden yardım başlıklı konularınızın onaya alınması söz konusu değil.

Mustafa bilgilendirmiş ama biraz da ben bilgilendireyim: Onay bekleyen konular en fazla 3 gün içinde onaylanıyor, onaylamanın bu kadar uzun sürmesi çok fazla konu açılıyor olmasından kaynaklanıyor; bir günde 4 - 5 sayfa konu birikebiliyor ve bunları eritmesi de hak verirsiniz ki zaman alıyor. Ayrıca, yaz tatilini de unutmayalım. Bu konuda tatil nedeniyle sıkıntılarımız var şu an ama fazla sürmeyecek bu durum.

Onay sistemini sizlerin kötü bir şey yaptığınızı düşünerek aktif etmedik. Bunun nedeni dosya arşivini düzenli ve sağlam tutmak. Onaylanmadan açılan konulardaki linklerin çoğu bir süre sonra ölüyor, üyeler tepki veriyor haliyle, biz de bu tür durumlarla karşılaşmak istemiyoruz. Isteyen aradığını direk bulup indirsin. Tabii bu nedenlere kırık linklerle dosya paylaşan üyeleri de ekleyebiliriz.

Iyi forumlar.

okey anlaşılmıstır

--------------- Ekleme ---------------

bir hayli konu açtım, derken onay bekleyen iki konudan bahsediyorsunuz sanırım? şu an onay bekleyen iki konunuz var ve bu ikisi de dosya paylaşım üzerine,.

bundan once yayınladıgım konuları soylamiştim

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
aynı sorundan bende müzdaripim yazın geciklemeler olması doğal tabiki ama 4 günde de bir konu açılmas yöneticiler ee insaf yani:nono:

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Hiçbir Konu 4 Gün Beklemez Maximum 3 Gün İçinde Onaylanır Yada Red Edilir

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Ayrıca açılan konuların ONAYLANMAMASINDAKİ ESAS SEBEP onaya takılan birçok konu forumda arama yapılmadan açılmakta ve var olunan konuların paylaşımı yapılmaya çalışılmakta. Bu şekilde forumda var olan konular onaylanmamaktadır. Konu açmadan önce forumda arama yaparak konu açılması uygun olacaktır.

Ozan

Ozan

Admin
Maxicep' in, en iddaalı konu ve arşiv kapasitesini şu an onay sistemine borcluyuz.
Genelde cep telefonu ile alakalı dosyaların yayınlandığı forumlarda, tüm açılan konular yönetici onayına gitmektedir. Bu da düzeni getirmektedir zira her konu açan üye, daha önce olup olmadığına bakmamaktadır hatta birçok özelikle yeni üyeler, baska forumlardan direkt kopyala-yapıstır teknigi ile bozuk, calismayan, çöp konular açabilmektedirler. Dosya paylasım forumlarında yardım isteme konuları açanları saymyorum bile

Sonuc olarak sistem bu sekilde düzendedir
Yöneticiler olarak bu aralar benle birkaç yönetici arkadas ilgilenmektedir tabiki bu zahmetli bir iştir.

Konular normalde 1 gün içerisinde onaylanır normalde ancak yaz aylarından bu yana 2-3 günü bulabilmekte. Bu durum adına kusura bakmayınız yavas yavas daha düzenli olacaktır elbet

Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt