Yönetici alımlarında haksızlık yapılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Uzaklaş arkadaşım bu konudan. Kutlama konusu bu, adamın neşesinin içine diyorsun varsa sıkıntın Ozan'a şikayet et yada site hakkındaya konu aç. Kullandığınız kelimelere de dikkat edin 10 yıllık üye de olsanız kimseye hakaret etme hakkınız yok.
Kullandiginiz kelimelere dikkat edin diyorsun sonra da "Uzaklas arkadasim bu konudan." diyorsun. Celiskiye bak. Eger sıkıntın varsa bu konuyla ilgili baska sekilde cozersin bu yontemi. Sonucta yetkilerin var degil mi?
Site hakkinda bolumune konu acmanin bir yarari olmadigini o kadar iyi biliyorsun ki. Zamaninda seni bu forumun acilmasina katkida bulunmus Ali İnanc'a da sikayet ettim. Sonuc sifir... Cunku siz yoneticiler hicbir zaman hata yapmazsiniz. Her zaman haklisinizdir. Ne soylesem bos sizin icin...Herkes alinmasin ustune. İsini hakkiyla yapanlara hicbir sozum yok.

• Beğen
Tepkiler: Mr. SaLÇa, Bahadir_fb, B.A.R.O.N ve 2 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
(14 yaşındaki o arkadaş daha sokaklarda kames topuyla kolasına maç yapıyor ve siz sanki çok deneyimli, çok bir şeyler bilen bir üyeymiş gibi onu "yönetici adayı" yapıyorsunuz.)
Mahalleden mi tanıyorsun da kamesle oynadığını ileri sürerek çocuk sınıfına koyuyorsun? burda 14 yaşında kamesci diye küçük düşürüyorsun mesajın en altında
( Ortalama yaştan kasıt da aslında insanın biyolojik yaşı değil zeka yaşıdır. Bu fark cidden çok önemli. 13 yaşındaki adam benden daha olgun davranırsa saygı duyarım. Ama karakterini az buçuk bildiğim, daha karanlıkta korkabilecek bir küçüğün "yönetici adayı" olmasına tahammül edemem.)

biyolojik yaş değil zeka yaşıdır diyorsun ama nerdeyse bu arkadaşımızı hala süt emen bebe yerine koyacaksın, senden olgun davranıp davranmadığını da nerden çıkardın? ne kadar iyi tanıyorsun da bu arkadaşı bu kadar eleştirebiliyorsun? madem zeka yaşı istersem 10 yaşındaki adamı alıp moderator yapabiliriz, sen neyi savunuyorsun ve neyin davasını güdüyorsun arkadaş, yöneticlikte gözün yok, bu konuya tebrik mesajı yazmayacaksan ne demeye konuyu kirletiyorsun? bırak binlerce kişi kimse kendini savunsun, derdi sanamı kaldı arkdaşım? daha kelimelerine üslubuna dikkat etmiyorsun, konu içinde beş defa toy, bebe, çocuk 13 yaşında, yeni bitme demedik hakaret bırakmadın daha seviyeni bilmiyorsun kalkıp tanımadığın yönetici arkadaşı eleştiriyorsun.

( Kullandiginiz kelimelere dikkat edin diyorsun sonra da "Uzaklas arkadasim bu konudan." diyorsun. Celiskiye bak. Eger sıkıntın varsa bu konuyla ilgili baska sekilde cozersin bu yontemi. Sonucta yetkilerin var degil mi?
Site hakkinda bolumune konu acmanin bir yarari olmadigini o kadar iyi biliyorsun ki. Zamaninda seni bu forumun acilmasina katkida bulunmus Ali İnanc'a da sikayet ettim. Sonuc sifir... Cunku siz yoneticiler hicbir zaman hata yapmazsiniz. Her zaman haklisinizdir. Ne soylesem bos sizin icin... )
Madem ne söylesen boş, o zaman boş konuşmayalım kardeşim, ortamı durduk yere germe, kimseyi banlama derdinde değiliz hemen lafı ban meselesine getirme, bırak yönetici olmak isteyipte ben olamadım hakkımı isterim diyen varsa kendi desin :D ne hakkı varsa artık yönetici olamadı diye savunanları da yeni gördüm.

MaxiCep Sitesinde Yönetime Girmek / Yönetici Olmak / Moderatör Olmak İsteyenlere Duyuru
Kutlama konusudur dafa fazla kirletmeyelim, bu mesaja da cevap vermek isteyen varsa alıntı yapıp başka bir yerde konu açabilir.

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yahu arkadaş biraz empati yapın. Ben şimdi profesörün yerinde olsaydım şu yazılanlara gerçekten kırılırdım.. Bölümde bir yönetici eksikliği varmış ve o bölüm ile alakalı çok bilgili yaşı büyük, tecrübeli arkadaşlar kendini orada gösterememiş, bu kardeşimiz göstermiş. Zaten şu an yönetici adayı. Ortalama 1 ay denenecek. Çocuksu davranışları olursa zaten yönetici olmaz. Yönetici yapılırken her şeye bakılıyor. Arkadaş yaşına göre olgunsa sıkıntı yok zaten (-ki bu konudaki mesajlarında hiç bir sorun göremedim, iyi bir arkadaşa benziyor).
Bu tarz konularda haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız admine mesaj atmanızı öneririm. Skype, Ts gibi toplu görüşme yapılabilecek yerlerde şikayeti olan arkadaşlarla yöneticiler rahat rahat kendini ifade edebilir. Böylece söz konusu olan üyeyi kırmamış oluruz.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe ve Bilişim Profesörü
OPC

OPC

Üye
(14 yaşındaki o arkadaş daha sokaklarda kames topuyla kolasına maç yapıyor ve siz sanki çok deneyimli, çok bir şeyler bilen bir üyeymiş gibi onu "yönetici adayı" yapıyorsunuz.)
Mahalleden mi tanıyorsun da kamesle oynadığını ileri sürerek çocuk sınıfına koyuyorsun? burda 14 yaşında kamesci diye küçük düşürüyorsun mesajın en altında
( Ortalama yaştan kasıt da aslında insanın biyolojik yaşı değil zeka yaşıdır. Bu fark cidden çok önemli. 13 yaşındaki adam benden daha olgun davranırsa saygı duyarım. Ama karakterini az buçuk bildiğim, daha karanlıkta korkabilecek bir küçüğün "yönetici adayı" olmasına tahammül edemem.)
biyolojik yaş değil zeka yaşıdır diyorsun ama nerdeyse bu arkadaşımızı hala süt emen bebe yerine koyacaksın, senden olgun davranıp davranmadığını da nerden çıkardın? ne kadar iyi tanıyorsun da bu arkadaşı bu kadar eleştirebiliyorsun? madem zeka yaşı istersem 10 yaşındaki adamı alıp moderator yapabiliriz, sen neyi savunuyorsun ve neyin davasını güdüyorsun arkadaş, yöneticlikte gözün yok, bu konuya tebrik mesajı yazmayacaksan ne demeye konuyu kirletiyorsun? bırak binlerce kişi kimse kendini savunsun, derdi sanamı kaldı arkdaşım? daha kelimelerine üslubuna dikkat etmiyorsun, konu içinde beş defa toy, bebe, çocuk 13 yaşında, yeni bitme demedik hakaret bırakmadın daha seviyeni bilmiyorsun kalkıp tanımadığın yönetici arkadaşı eleştiriyorsun.

( Kullandiginiz kelimelere dikkat edin diyorsun sonra da "Uzaklas arkadasim bu konudan." diyorsun. Celiskiye bak. Eger sıkıntın varsa bu konuyla ilgili baska sekilde cozersin bu yontemi. Sonucta yetkilerin var degil mi?
Site hakkinda bolumune konu acmanin bir yarari olmadigini o kadar iyi biliyorsun ki. Zamaninda seni bu forumun acilmasina katkida bulunmus Ali İnanc'a da sikayet ettim. Sonuc sifir... Cunku siz yoneticiler hicbir zaman hata yapmazsiniz. Her zaman haklisinizdir. Ne soylesem bos sizin icin... )
Madem ne söylesen boş, o zaman boş konuşmayalım kardeşim, ortamı durduk yere germe, kimseyi banlama derdinde değiliz hemen lafı ban meselesine getirme, bırak yönetici olmak isteyipte ben olamadım hakkımı isterim diyen varsa kendi desin :D ne hakkı varsa artık yönetici olamadı diye savunanları da yeni gördüm.

MaxiCep Sitesinde Yönetime Girmek / Yönetici Olmak / Moderatör Olmak İsteyenlere Duyuru
Kutlama konusudur dafa fazla kirletmeyelim, bu mesaja da cevap vermek isteyen varsa alıntı yapıp başka bir yerde konu açabilir.

Hala burada bu arkadaşın yönetici adayı olup olmaması hakkında savunma yapıyorsunuz. Biz burada çok daha detaylı şeyleri dile getiriyoruz mesele bundan ibaret değil. Bu mesajınızdan açıkça çıkarıyorum ki dediklerimiz düşüncelerimiz gram umurunuzda değil.
Yahu arkadaş biraz empati yapın. Ben şimdi profesörün yerinde olsaydım şu yazılanlara gerçekten kırılırdım.. Bölümde bir yönetici eksikliği varmış ve o bölüm ile alakalı çok bilgili yaşı büyük, tecrübeli arkadaşlar kendini orada gösterememiş, bu kardeşimiz göstermiş. Zaten şu an yönetici adayı. Ortalama 1 ay denenecek. Çocuksu davranışları olursa zaten yönetici olmaz. Yönetici yapılırken her şeye bakılıyor. Arkadaş yaşına göre olgunsa sıkıntı yok zaten (-ki bu konudaki mesajlarında hiç bir sorun göremedim, iyi bir arkadaşa benziyor).
Bu tarz konularda haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız admine mesaj atmanızı öneririm. Skype, Ts gibi toplu görüşme yapılabilecek yerlerde şikayeti olan arkadaşlarla yöneticiler rahat rahat kendini ifade edebilir. Böylece söz konusu olan üyeyi kırmamış oluruz.

Mert abi bu arkadaşın yönetici adayı olması konusunda başka aday olmaması nedeniyle böyle olduğunu kabul edeiblirim. Fakat diğer bölümlerde ve genel olarak yönetici alımında kesinlikle belli kriterler olmadığını ve gelişigüzel yöneticiler seçildiğini düşünüyorum.

Haksızlık yapıldığını da düşünüyoruz evet burada da öncesinde de dile getirildi bunlar defalarca. Ama artık bunun farkına varılıp yöneticiler tarafından çalışma yürütülmesi yapıcı olunması gerekmez mi sorarım size.

Ve keşke bunlar burada böyle konuşulmasaydı bunun sebebi de yönetim. Biz üstümüze düşeni yaptık hataları eksiklikleri istekleri dile getirdik ama umursanmadı ve sonunda böyle konu provake oldu

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Yönetici adayının ne olduğunu bilmiyormuşum gibi konuşuyorsunuz. Sizin kadar ben de deneyimliyim bu forumda. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Yarama tuz basılmış ha? :D Güldürmeyin beni... Moderatör olmak gibi bir amacım olsaydı hala arada sırada iPhone Oyun bölümüne konu açmazdım. 14 yaşındaki o arkadaş daha sokaklarda kames topuyla kolasına maç yapıyor ve siz sanki çok deneyimli, çok bir şeyler bilen bir üyeymiş gibi onu "yönetici adayı" yapıyorsunuz. Bölümde daha aktif üye olmaması onu illaki "yönetici adayı" yapmanız anlamına gelmez. O bölümü çok iyi biliyorum. Aslan gibi moderatörlerimiz hakkıyla işlerini yapıyorlar.
"Gereksizler bölümünde master yapmış adam" tanımınızdan kastettiğiniz kişi kim çok merak ediyorum. Eğer ki o kişi bensem o bölümde çok iyi yöneticilik yapabileceğimi iddia etmedim. Yine söylüyorum o kişi ben isem o bölümde master yapmış olduğum kadar başka "yararlı" birçok bölümde master yaptım. Ayrıca orada stres atmak, geyik yapmak, dostluklar kurmak için bulunmamın yüzüme vurulması da çok manidar.
Üye olduğum yaş küçük olabilir fakat aktif olmaya başladığım yaş daha büyük. Ayrıca ortalama yaşın düşeceğini öngörmek için 50 yaşında olmaya gerek yok. Ortalama yaştan kasıt da aslında insanın biyolojik yaşı değil zeka yaşıdır. Bu fark cidden çok önemli. 13 yaşındaki adam benden daha olgun davranırsa saygı duyarım. Ama karakterini az buçuk bildiğim, daha karanlıkta korkabilecek bir küçüğün "yönetici adayı" olmasına tahammül edemem.

Not:Bazı benzetmeler mevcut olabilir. "O yaştaki bir üye şunu şunu yapmaz." diyerek karşıma gelmeyin.
kardesim cok konu acmayla ne ilgisi moderatorlugun ayrica yasi ile ilgili problem olacagini sanmiyorm onun yasinda olup ta bilimsel arastirma deney yapan cocuklar da var yasa bakmiyorlar malesef birde MaxiCep Sitesinde Yönetime Girmek / Yönetici Olmak / Moderatör Olmak İsteyenlere Duyuru - MaxiCep okumani, okuduysan tekrar okumani tavsiye ederimyuh bn yazana kadar dolmus sayfa :) neyse her iki taraf ta kendince hakli hayirlisi olsun artik

mürteza16

mürteza16

Üye
Bence açıkca söylemek gerekirsi Kemal iyi bir kişiliğe sahiptir. Bu görevi ne kadar haketti bilemem. Ama söylemek istediğim su; Onu bu kademeye yükselten adminler sizlerden daha olgun düşünür. Reşwan abimimizin dedikleri tamamen doğru. Oğuzhan sen bu yazdıklarının çoğunda kendini çocukca gösterdin. Adminlerde bunu kanıtladı. Devam ettirme istersen...

OPC

OPC

Üye
Biz de gelmiş burada bir şeyler artık daha düzgün yürüsün diye uğraşıyoruz hala forum için bir şeyler öne sürüyoruz aptallık bizde onca mesaj atıldı gram yapıcılık yok istenildiği gibi de ceza verilebilir bana kusurları söyledim sonuçta yanlış şeyler hakkında yorum yaptım

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve 0MG90
mürteza16

mürteza16

Üye
Kemal'i ne çok çekemeyen varmış. :)

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle ve Bilişim Profesörü
TurboCall

TurboCall

Üye
Kusura bakmayında konuyu açan arkadaş kesinlikle haklı, örnek verecek olursak daha 500 mesajı olan ve daha yeni yeni saçma sorularla konu açan üyeler mod oluyor, mr.h mesela Windows Phone bolümüne moderatör oldu benim daha fazla hakkım olduğunu düşünüyordum, mr.h yi bir yıldır takip ediyorlarmış ondan o olmuş, yani kısacası MAXİCEPTE YÖNETİCİ ALIMLARI TORPİLE BAKIYOR.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Bay H

Bay H

Üye
Kusura bakmayında konuyu açan arkadaş kesinlikle haklı, örnek verecek olursak daha 500 mesajı olan ve daha yeni yeni saçma sorularla konu açan üyeler mod oluyor, mr.h mesela Windows Phone bolümüne moderatör oldu benim daha fazla hakkım olduğunu düşünüyordum, mr.h yi bir yıldır takip ediyorlarmış ondan o olmuş, yani kısacası MAXİCEPTE YÖNETİCİ ALIMLARI TORPİLE BAKIYOR.

Şu torpili bize bir açıklasana. Nasıl oluyormuş. Hangi Admin veya Moderatör ile arkadaş veya tanıdığıyım da moderatör oldum benim bilmediğim şeyleri bana açıkla çok merak ediyorum

0MG90

0MG90

Üye
Kemal'i ne çok çekemeyen varmış. :)
Kardeş burada mesele kimseyi cekememek degil. Yönetici seçimleri adil değil, adamlar diyor ki daha önce hakeden bir sürü kişi vardı ama şimdi secilenlere bak, mod'ların yarısı vaktini ayırıp cevap vermekten acizler. Yorumları yine oku.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Oğuzhan
TurboCall

TurboCall

Üye
Şu torpili bize bir açıklasana. Nasıl oluyormuş. Hangi Admin veya Moderatör ile arkadaş veya tanıdığıyım da moderatör oldum benim bilmediğim şeyleri bana açıkla çok merak ediyorum
Ben örnek olarak gösterdim, ama açıklaması var, ne biliyormusun? Ali kemal abiye o nasıl yönetici oluyor diye sorduğumda bir yıldır falan izliyoruz forumda demişti, yalnız neden seni izliyorlarda senden daha aktif ve daha düzgün üyeleri izlemiyorlar? Kendim değil başkaları için de diyorum yani.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
O iş ne mesaj sayısına ne yaşa ne de torpile bakıyor en gereksiz mod belki benimdir adminlerden hiçbirini ne tanırım ne doğru dürüst sohbet etmişimdir ama modum torpil nerde ?

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
Bay H

Bay H

Üye
Ben örnek olarak gösterdim, ama açıklaması var, ne biliyormusun? Ali kemal abiye o nasıl yönetici oluyor diye sorduğumda bir yıldır falan izliyoruz forumda demişti, yalnız neden seni izliyorlarda senden daha aktif ve daha düzgün üyeleri izlemiyorlar? Kendim değil başkaları için de diyorum yani.

Örnek olarak gösterdim diyorsun ancak " mr.h yi bir yıldır takip ediyorlarmış ondan o olmuş, yani kısacası MAXİCEPTE YÖNETİCİ ALIMLARI TORPİLE BAKIYOR." diyebiliyorsun. Madem böyle bir iddia ortaya atabiliyorsun benim bilmediğim olayı bana da açıkla ki öğreneyim kimden torpilliyim.

TurboCall

TurboCall

Üye
O iş ne mesaj sayısına ne yaşa ne de torpile bakıyor en gereksiz mod belki benimdir adminlerden hiçbirini ne tanırım ne doğru dürüst sohbet etmişimdir ama modum torpil nerde ?
Ben seni yeni görüyorum, ben sürekli aktif üyeydim neredeyse günüm forumda geçiyordu diyebilirim, sonradan yapılan haksızlıktan sonra bıraktım ondan sonrada girmedim ara sıra bakıyorum senide ilk defa görüyorum bundan dolayı hakkında bişey diyemem. ama denecek bişey vardır mutlaka mesela 800 mesajı olan bir üye eğer aktif değilse neden mod yapılır? Modun görevi nedir? Bunlara bakılması gerekli eğer gerçekten aktifsen hakkındır.
Örnek olarak gösterdim diyorsun ancak " mr.h yi bir yıldır takip ediyorlarmış ondan o olmuş, yani kısacası MAXİCEPTE YÖNETİCİ ALIMLARI TORPİLE BAKIYOR." diyebiliyorsun. Madem böyle bir iddia ortaya atabiliyorsun benim bilmediğim olayı bana da açıkla ki öğreneyim kimden torpilliyim.
Mr.h senin bilmediğin değil, yukarıdada dedim Ali abi demişti 1 yıldır falan mı ne izliyoruz diye mesajlarda kayıtları var hatta. neden 1 yıldır seni izliyorlarda bizi izlemiyorlar.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Aktif olmak mesaj sayısıyla ölçülmez hocam şikayet butonu koymuşlar neye yarıyor?
Bildiğim tüm konularada elimden geldiği kadar yardım ederim boş konuşmam neredeyse,mesaj kasmam (sözüm sana ya da bir başkasına değil yanlış anlaşılmasın).

Bay H

Bay H

Üye
Mr.h senin bilmediğin değil, yukarıdada dedim Ali abi demişti 1 yıldır falan mı ne izliyoruz diye mesajlarda kayıtları var hatta. neden 1 yıldır seni izliyorlarda bizi izlemiyorlar.

Bak ne güzelde kendin açıklıyorsun;"1 yıldır izliyorlar" diyorsun ve aynı cümle içerisinde "torpil" kelimesini kullanıyorsun. Her şey çok güzel. Peki diğer üyeleri izlemediklerini nereden biliyorsun? Ali Kemal abi sadece Hünkar'ı mı izliyoruz dedi sana?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj sayisindan kastimi nasil anlamazsiniz? Bir adam vardir 10.000 tane mesaji vardir ama "gececiler" konusuna atmistir cogu mesajini o zaman tabi ki yonetici yapmazsiniz. Ama bir uye ornegin android bolumune surekli konu acar, uyelere yardimda bulunursa tabi o kisiyi uye yaparsiniz, daha az mesajli olan birini yapmazsiniz. Yonetici vasfina erisebilecek kivama da onkadar kolay gelinmez. Biraz beklersiniz bakalim o uye konu acmaya, mesaj yazmaya devam edecek mi... Bu forumda cok gordum yillarca moderator olup sonra uzun sure aktif olmadigi halde yetkisi elinden alinmayan ya da deneme surecini gecip kisa bir sure sonra da aktif olmayi birakan kisileri. Bos konusmuyoruz herhalde. Bunca yildir gozlem yapip duruyorum.

maxirabit

maxirabit

Üye
Oğuz'un söylediklerinin arkasındayım,doğru söylüyor,ortada acı bir gerçek var,maxicep bir süredir çöküşe geçti ve gerileme döneminde

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___, OPC ve Oğuzhan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt