yollarımızı ayırmak zorundayız...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
yollarımızı ayırmak zorundayız...
1senedir iyi bir birlikteliğimiz vardı.her anımda yanımdaydın.önemli anlarımı ölümsüzleştirdin benim için.seninle nerleri gezdik gördük.sayısız fotoğraf çektik birlikte.ama nekadar iyi olsanda biyerden sonra yetmez oldun bana.son olarak ekranın çatlamasıyla ayrılmamızın gerektiğini anlamış oldum.seninle daha neler görüp geçircektik ama buraya kadarmış...
belki seni ilan verdiğim siteden biri sahiplenir ve yaşamaya devam edersin bir başkasıyla...
hoşçakal Sanyo vpc s600...:(

Hoşgeldin Sanyo vpc t700ex
artık yanımda sen varsın.ince ve şık tasarımın ile vpc s600'ü aratmıcaksın.macron ve gece çekimin çok iyi.artık önemli ve güzel anları unutulmaz hale seninle getircez.
seninle çok yerler gezip görücez şimdiden hazırla kendini:)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:) Güle güle kullanın! Birlikte güzel fotoğraflar çekip paylaşın bizimle... Bu arada önceki makinanız bence kıskançlıktan çatlamıştır... Siz birlikte bu kadar mutluyken o tek başına, yalnız... :( Yenisine de dikkat edin o yüzden :gul:

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi

:) Güle güle kullanın! Birlikte güzel fotoğraflar çekip paylaşın bizimle... Bu arada önceki makinanız bence kıskançlıktan çatlamıştır... Siz birlikte bu kadar mutluyken o tek başına, yalnız... :( Yenisine de dikkat edin o yüzden :gul:
ekranın kırılması benim hatam ama ömrü okadarmış...

Salihyet

Salihyet

Üye
Niye sanyo ? niye sony cybershot fln almadın ? bence daha çok verim alırdn.. ama güle güle kullan yinede :)

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Niye sanyo ? niye sony cybershot fln almadın ? bence daha çok verim alırdn.. ama güle güle kullan yinede :)
verim alabilceğim birçok makina var takip ettiğim,ama işim fotoğrafçılık değil;)yada paramı daha faydalı şeylere yatırabilirim...

Salihyet

Salihyet

Üye
sony de sanyo kadar cüzzi ama verimli makinalar üretiyor.. prof al demedim :P:

CEREN

CEREN

Üye
Hayırlı olsun güzel fotolar cekmen dileği ile :)

jöly

Üye
güle güle kullan...güzel anılarınızı çekebileceğiniz güzel günler de kullanın...:oke:

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Güzel Makinaymış Hayırlısı Olsun:)

xkadir61

xkadir61

Üye
'eniyi makina,tercih ettiğin makinadır'.:) güle güle kulan

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
zaten çok araştırma yaparsam hiç alamam.sanyo dan memnunum.bugun böcek çektim,çok iyi macro.1 saat sonra eklerim görürsünüz.şuan puzzle yapıyorum.

elmyra

Üye
uğur konunu okumadım ama başlığından ya cep tlf nu yada fotograf makinesyle alakalı bişey olduğunu anlıyorum boşuna uğrasma yemezler hata tek secenek fotograf makinesii çünki tlf nunuda yeni almıstın zaten

dreamgirls

dreamgirls

Üye
eski sanyoya elveda derken, yeni sanyoya da en güzel ve özel günümüzü ölümsüzleştirmesinde yardımcı olduğu için, kendisine teşekkülerimizi sunuyorum:)

adilekci

adilekci

Üye
Bende sony cyber shot var 180ytl almıstı babam hac tan gelirken

corchy

corchy

Üye
hee hayırlısı olsun

POWER

POWER

Üye
hayırlı olsun da optik zoomu aha iyi bir model alsaydın keşke :hmmm

corchy

corchy

Üye
allah rahmet eylesin

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
:):):)

Songaz

Songaz

Üye
eskisi cope at güle güle kullan

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Hep böledir yenisi gelince eskisi yol alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...