Yolda para bulsanız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sidretül Münteha

Üye
Alırdım :D:D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Melek hiç bırakmaz :ehe:ehe

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Etiket de geldi :ehe
İstanbul' da yolda para bulamassınız Melek sağolsun :ehe

Sidretül Münteha

Üye
Yok Bee Ellemem
Yanından Gecerdım :D

Silinen Üye 299735

Üye
Asla almam başkasının parası sonuçta...:)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
ilk okul 5 e giderken arkadaşım yolda bilezik bulmuş bana geldi durumu anlattı kuyumcuya gittik durumu anlattık adam dediki 2 gün kalacak bende ilan verdireceğim sahibi çıkmazsa size parasını veririm dedi o zamanın parasıyla 66 tl tutmuştu arkadaşım parayı bana verdi sende dursun diye bende 55 tl sini kaybetmiştim çok üzülmüştüm şimdi ise iyiki kaybetmişim diyorum yoksa o haram parayı yiyecektik :(

maxibrk

maxibrk

Üye
ilk okul 5 e giderken arkadaşım yolda bilezik bulmuş bana geldi durumu anlattı kuyumcuya gittik durumu anlattık adam dediki 2 gün kalacak bende ilan verdireceğim sahibi çıkmazsa size parasını veririm dedi o zamanın parasıyla 66 tl tutmuştu arkadaşım parayı bana verdi sende dursun diye bende 55 tl sini kaybetmiştim çok üzülmüştüm şimdi ise iyiki kaybetmişim diyorum yoksa o haram parayı yiyecektik :(
Yoksa 11tl'sini yediniz mi?:ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
O zaman allah yardımcınız olsun :ehe

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
amin cümlemizin

EroL

EroL

Emekli Yönetici
direk cukka :ehe
daha önce bi kaç kez buldum, cuma çıkışı camiye bıraktım

Odysseus

Odysseus

Üye
İlk defa ev sahibi olduğumuz yıldı. 1995 / Ayı hatırlamıyorum.

Evin badana boyası, temizliği vs derken hergün eve gelip gitmek durumundaydık. Bizim evin karşısında D100 karayolunun altında bir alt geçit var. O geçitten hergün geçerken o zamanlar bir çocuğun hayal bile edemeyeceği paraları buluyordum. Ama istisnasız hergün aynı yerde. Hepsini cebime attım. Annemlere söyledim tabi. Sonra Ramazan bayramı geldi. Bayram namazında adamlar camiye para toplarken cebimden bir deste parayı çıkarıp para topladıkları halıya koydum. Sonradan caminin dernek başkanı olduğunu öğrendiğim birisi gelip çocuk sen bu paraları nereden buldun, hadi beni babana götür dedi. Babama götürdüm adamı. Olayı babamdan duyup bana inanınca ağzı açık kaldı. ( Beni ermiş falan sandı herhal :ehe)

Yani demek istediğim para bulduğumda camiye veririm.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
adem bizde gidelim o alt geçide nerrde burası :)

zibidi39

zibidi39

Üye
para bulunca cebe atarım valla:D

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
yalanım yok saga sola bakarım sahibi yoksa direk cebe atarım

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Arkadaşlar artık yolda para bulmak mümkün mü siz neyin peşindesiniz :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...