Yine Bilica Vakası!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Yine Bilica Vakası!

Fenerbahçe'de gecenin en büyük hayal kırıklığı Sambacı oldu. 41'de Elmander'e adeta golün asistini yapan Brezilyalı, üçüncü Galatasaray sayısında da üzerinden geçen topa sıçramadı, saç-baş yoldurdu.

Yaptığı fahiş hatalar nedeniyle taraftarın büyük tepkisini çeken ve geçen sezonu kulübede geçiren Fabio Bilica, Bekir’in sakatlanması sonrası ilk 11’de şans bulurken, yaptığı hatalarla adeta Fenerbahçe’nin ipini çeken isim oldu. İlk dakikadan itibaren garip garip hatalar yapmayan başlayan Brezilyalı stoper yüzünden Galatasaray, Fenerbahçe alesinde pozisyon üstüne pozisyon buldu. Bilica’nın 41. dakikadaki büyük hatası ise ev sahibine 2. golü getirdi. Rahat pozisyonda topu arkadaşlarına, kaleci Volkan’a vermek veya taca atmak yerine düzeltmeye kalkan Bilica, topu rakibe hediye ederek gol atmasını ve skandallarına bir yenisini daha ekledi .

capadent

Üye
blicanın suçu yok ki.asıl suç onu oynatanda.serdar kesimal dururken,geçen haftanın en iyisi stoch dururken böyle saçma kadro çıkarırsan sonuç ta böyle olur.bu aykuttan bir cacık olmaz

Kingmortall

Kingmortall

Üye
çukurcu blica :d

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Yedirdiği golü halen hazmedemiyorum ... Bu adamı bir daha bu takım da görürsek , Aykut sana da yazıklar olsun ...
Boşboşa yabancı fazlalığı , başka birşey değil ... Bunun yüzünden Stoch ve Dia gibi adamlar harcanıyor ...! Adam tamamen ruh hastası ... Neyine güvenerek oynatırsın ki ? Kaç kere canımızı yaktı . Halen akıllanılmıyor mu ? Al işte bir maç daha gitti ...

haltie

haltie

Üye
Bilica bu takımda nasıl oynuyor onu anlamıyorum.oyunculuğu hakkında demiyorum hem de karakter olarak.Biz yıllardır gitsin diyoruz fenerin topçusu değil diyoruz ama beşiktaş maçında kazdığı çukurla beşiktaş penaltı kaçırmıştı ozamanlar taraftarının kahramınydı.

55lim

Üye
verin karacaahmette mezar kazsın başka bi halt olmaz bundan:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Adamın ruh sağlığı bozuk . Ne yapacağını bilemiyorsun ki . Her an takımı yakabilir , her an patlayabilir ... Güven vermiyor bir kere . Art niyetli de bir futbolcu . Kesinlikle bir daha bu takım da oynatılmamalı ... Yeter artık , bir değil 2 değil ... Kaç kere canımızı yaktı ... Neyi bekliyorlar daha ..!

Kardeşim , Orhan Şam diye bir adamın var iyi ya da kötü , risk alacaksın oynatacaksın gerekirse ... Bu adamdan çok daha iyi oynayacağı kesin . Bu şekilde de yabancı kontenjanı açılmış olacak . Bu kadar basit ...

Ahh Aykut hoca ahh ... Sana hiç yakışmadı ...

greenmile

greenmile

Üye
takım olarak kötüydük ve yenildik.Bilica dün kötü takımın en kötüsüydü ancak birkaç önceki maçtada sahanın en iyisiydi.Bu durumlarda günah keçisi bulmak kolaydır.Ancak en tepedeki isimden en aşağıdaki isme kadar biz bir aileyiz,hepsini seviyoruz.En azından ben seviyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt