Yine Anelka, yine hakem, yine tartışma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D3N1Z

D3N1Z

Üye
Originally posted by salihyet@Oct 17 2005, 05:37 PM
anelka ne yapsa hemen bişi buluyosunuz gülünç bi olay
[post=193324]Quoted post[/post]​
Boş vers en yawww biz bu sene şampıyon olalım da onlar konuşşun takıls en başka konulara :artı: :oke:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sıkıldım artık bu muhabbetlerden :vur2:

Artık körmüsünüz diyecem , o derece yani :off:

Daha neyi tartışıyorsunuz , ne şaibesi , ne şikesi.

Anelka topu kurtardı ve kasık bölgelerinin altına doğru darbe aldı ve bunun kadar da doğal bir penalştı yok.

Galatasaraylı arkadaşlar Fenerbahce'ye çamur atacaklarına , deplasmanlarda alıdkları son dakika galibiyetlerine ( 6 Puan ) yorum yapsınlar ki GS bu kadar kötü takım mı da böyle son dakikalarda yırtıyor kaç haftadır deplasmanlarda :eksi:

ilker

Üye
Originally posted by Gokhan43@Oct 17 2005, 06:08 PM

Anelka topu kurtardı ve kasık bölgelerinin altına doğru darbe aldı ve bunun kadar da doğal bir penalştı yok.

Galatasaraylı arkadaşlar Fenerbahce'ye çamur atacaklarına , deplasmanlarda alıdkları son dakika galibiyetlerine ( 6 Puan ) yorum yapsınlar ki GS bu kadar kötü takım mı da böyle son dakikalarda yırtıyor kaç haftadır deplasmanlarda :eksi:
[post=193343]Quoted post[/post]​
GALATASARAYın kötü takım olduğunu deil ne kadar hırs yaptığını gözsterir en azından benim için ööle ben ööle düşünüom
ayrıyetten siz geçen sene sn dakkada almadınızmı aynı hafta biz son dakkada maç vermedikmi geçiceksin bu işleri siz şaibesiniz biz alın teri

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by useless84+Oct 17 2005, 08:49 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(useless84 &#064; Oct 17 2005, 08:49 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-NeedLeFLuff@Oct 16 2005, 06:41 PM
:kop: allam karnım ağrıdı gülmekten

neyinizi kıskanacam sizin 4 sene üst üste şampiyon olduk avrupanın kralı olduk

siz bırak 4 seneyi daha 2 sene üst üste zor oldunuz avrupadan bahsetmeme bile gerek yok koca ir SIFIR :eksi:
[post=192524]Quoted post[/post]​

TROMSÖ :haha: :haha:
[post=193129]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
PENDİK :ehe:

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by ilker+Oct 17 2005, 10:07 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ilker &#064; Oct 17 2005, 10:07 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Gokhan43@Oct 17 2005, 06:08 PM

Galatasaraylı arkadaşlar Fenerbahce&#39;ye çamur atacaklarına , deplasmanlarda alıdkları son dakika galibiyetlerine ( 6 Puan ) yorum yapsınlar ki GS bu kadar kötü takım mı da böyle son dakikalarda yırtıyor kaç haftadır deplasmanlarda :eksi:
[post=193343]Quoted post[/post]​
GALATASARAYın kötü takım olduğunu deil ne kadar hırs yaptığını gözsterir en azından benim için ööle ben ööle düşünüom
ayrıyetten siz geçen sene sn dakkada almadınızmı aynı hafta biz son dakkada maç vermedikmi geçiceksin bu işleri siz şaibesiniz biz alın teri
[post=193633]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Niye verdiniz fazladan 5-10 şampiyonluğunuzmu vardı,ya kardeşim basıyoz parayı alıyoz maçı bu kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt