Yılbaşı Çekilişinde Bir Bağyan Çıktı. Ne Hediye Almalıyım ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
cıngılbeyn çıngıln çıngıln beyn ...... :gul:

• Beğen
Tepkiler: doctorrr

Kerim.

Kerim.

Üye
Ya sonucta burda noel kutlanmiyor.sadece bi eglence.3-2-1 deyince neyi gunah olsun ki:bilmmha icki icersen falan gunahta onlarida yapmazsaniz gunah degil:)ben boyle dusunuyorum ve yilbasinin kutlanmasini dinimize ters bisey degil bence

The East

The East

Üye
hindi al aksam yesinler :d:

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Kutlanıp kutlanmasın tartısmasına girmeden bu bayan kutlama taraftarı biriyse ona karsı ayılık etmis olursun. Bir laf vardır.
Zaman sana uymassa sen zamana uyacan.
Yani gurup bunu istiyorsa sende uyacan yada guruptan uzak olacan. Sana uyan bir gurupta olman lazım.

- - - Eklendi - - -

Hediye alacaksan rengi kırmızı olsun yeter. Yılbasında nedense kırmızı tercih ediliyor. Daha cok akılda kalır bence

The East

The East

Üye
Ok yaydan cikmis artik hediye almazsan ayip olur :s

Türe

Türe

Üye
Ya sonucta burda noel kutlanmiyor.sadece bi eglence.3-2-1 deyince neyi gunah olsun ki:bilmmha icki icersen falan gunahta onlarida yapmazsaniz gunah degil:)ben boyle dusunuyorum ve yilbasinin kutlanmasini dinimize ters bisey degil bence

Sonucta noel var diye yapılıyorlar. Her neyse cok umrum degil valla ister yiyin ister icin ister eglenin tercih sizin :good:

Kerim.

Kerim.

Üye
Noel le alakasi yok.sadece yil bitiyor ve yeni bir yil basliyor.

- - - Eklendi - - -

Bende muslumanim icki kullanmam oruc tutarim yanlis anlasilmakta istemem:good:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Galaxy S al modifiye edip ona ver :) Şaka bir yana kolye aklıma geldi yada film falan da olabilir :hmmm

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
Razzers

Razzers

Üye

+1658498798749878798

- - - Eklendi - - -

her şeyi dine bağlamaya gerek yok. yeni yıla birlikte, hediyelerle girmenin neresi kötü :hmmm

enterneoll

enterneoll

Üye
parfum olur dudak koruyucu veya oje hem ucuzlar hemde buna uygun abi işte çok kasma :D

otostopçu

otostopçu

Üye
mesajların tarihinin yannında çıkan yeşil takvim ne oluyo

Tuba

Tuba

Üye
arkadaşındır bence çok aşırıya gitme :kıskıs:
sevdiği kitap film veya müzik tarzını biliyorsundur buna göre ufak bişeyler al bence..

otostopçu

otostopçu

Üye
arkadaşındır bence çok aşırıya gitme :kıskıs:
sevdiği kitap film veya müzik tarzını biliyorsundur buna göre ufak bişeyler al bence..
kitap almak küfretmek gibi bişey yılbaşı çekilişlerinde :hmmm

doctorrr

doctorrr

Üye
[video=youtube;J-8VCL4uSUc]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=J-8VCL4uSUc&NR=1[/video]

Razzers

Razzers

Üye
bana kitap alanlara sövüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt