Ygs'ye bu sene ilk defa girecekler girsin içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ka_za

ka_za

Üye
Aslında dil bilgidi sorununm sıfırda paragraf okumaya teamül edemiyorum. 10-15 soru yapip sıkılıyorum

Türe

Türe

Üye
Meraklanmayin bu sene turkce carpmaz. Hatta dilbilgisi agirlikli gelir gibime geliyor. Bu sene fenden carpacaklar..

Türe

Türe

Üye
bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Bu sene TUPITAK hazırlıyomuş.Daha çok bilgi sorusu olacak demektir buda :oke:

ka_za

ka_za

Üye
Meraklanmayin bu sene turkce carpmaz. Hatta dilbilgisi agirlikli gelir gibime geliyor. Bu sene fenden carpacaklar..

İnşallah öyle olur dil bisi gelsinde sayısalcilar zorlasin biraz yoksa rekabet etmemiz cok zor. Bide fen yapiyolar ygs 5 secerlerse sonradan havadan 30 35 puan.

Türe

Türe

Üye
İnşallah öyle olur dil bisi gelsinde sayısalcilar zorlasin biraz yoksa rekabet etmemiz cok zor. Bide fen yapiyolar ygs 5 secerlerse sonradan havadan 30 35 puan.

Bence de . Ben de sayisalciyim ama cidden tm lere haksizlik.

Metin MF

Metin MF

Üye
ben 11.sınıfım netlerim şöyle:

türkçe: 38-40
matematik: 16-17
fen: 7-8
sosyal: 34-36

- - - Eklendi - - -

bazen 100 neti geçiyorum okul birincisiyim 12ler dahil

- - - Eklendi - - -

eşit ağırlıkçıyım şu mat ve feni geliştirsem süper olacak

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
tarih çözün tarihçi varsa tarih iyi oluyor :D

ka_za

ka_za

Üye
ben 11.sınıfım netlerim şöyle:

türkçe: 38-40
matematik: 16-17
fen: 7-8
sosyal: 34-36

- - - Eklendi - - -

bazen 100 neti geçiyorum okul birincisiyim 12ler dahil

- - - Eklendi - - -

eşit ağırlıkçıyım şu mat ve feni geliştirsem süper olacak

Feni boşverde matematigib sürünüyor digerlerine göre. Biraz mat kassan çok iyi netlerin

tatula38

tatula38

Üye

ben varım :aha:
yerim ygs yi

ben de vardim ama artik yokum cok sukur
fem denemelerinde netlerim
t:30-35
s:25-30
m:35-40
f:35-40
civari idi ama 2012 ygs de
t:25,25
s18,75
m37,75
f36,25
geldi turkceyi 65 dk da bitirdim mat fen toplam 50 dk sosyal 15 dk geri kalan zamanimin tamamini turkceye verdim ama fayda etmedi 65+30=95 dk turkce

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
s18,75
m37,75
f36,25
geldi turkceyi 65 dk da bitirdim mat fen toplam 50 dk sosyal 15 dk geri kalan zamanimin tamamini turkceye verdim ama fayda etmedi 65+30=95 dk turkce

Aynen valla.Hepimiz mağdur olduk galiba :)

tatula38

tatula38

Üye
bi arkadasim turkceyi sadece şıkları okuyarak yapiyodu fem denemelerinde 20-25 civari net yapiyodu 2012 ygs de yine 25 fln yapti :D nasil yapiyolar anlamiyorum :D

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
bi arkadasim turkceyi sadece şıkları okuyarak yapiyodu fem denemelerinde 20-25 civari net yapiyodu 2012 ygs de yine 25 fln yapti :D nasil yapiyolar anlamiyorum :D

Bak onu bende kullanıyorum anlatayım sana lazım olur belki :) Şimdi paragrafı okudun cevabı bulamadın sonra tekrar paragrafı okudun yok bulamıyosun cevabı.Ayrıca soruya 2 dk gitti şimdi boş bırakmak ayıp olur demi :) Hemen 5 şıkkı dikkatli bir şekilde okuyosun zaten muhtemelen 4 şık 1 şıkka zıt olur.Hemen işaretle :oke:

Türe

Türe

Üye
s18,75
m37,75
f36,25

Kac puan aldin ?

blackcat67

blackcat67

Üye
...

ka_za

ka_za

Üye

Bak onu bende kullanıyorum anlatayım sana lazım olur belki :) Şimdi paragrafı okudun cevabı bulamadın sonra tekrar paragrafı okudun yok bulamıyosun cevabı.Ayrıca soruya 2 dk gitti şimdi boş bırakmak ayıp olur demi :) Hemen 5 şıkkı dikkatli bir şekilde okuyosun zaten muhtemelen 4 şık 1 şıkka zıt olur.Hemen işaretle :oke:

Denemek lazım ama okadar zıtlık olsa bulunur heralde cevap demekki şıklar yakınki bulunmuyor bu biraz zor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt