YGS'den Beklentiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Kaç puan yaptın ?

• Barajı geçemedim :(

Kullanılan: 0 0.0%
  • Barajı geçmişimdir

Kullanılan: 1 11.1%
  • 200-249

• 250-299

Kullanılan: 2 22.2%
  • 300-349

• 350-399

• 400-449

• 450 ve üzeri

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Turkce cok karisikti ama ben hic calismadim sene boyunca 100-200 soru anca cozdum. Tahminim 70 net falan 11-12 tane matematik yaptim matematikle fen cok kolaydi sayisalcilara yaradi epey
malesefki buz dağının görünen yüzü senin çözüdüğün 11-12 soru.
20 tane sayısalcıyla konuştum matematıgı 50 dk dan önce bitiren yok. genelde fen bilgisi standart zaten 35-45 dk arası.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Haberlere baktiysaniz birinin babasi okul kapasinde kalp krizinden ölmuş. İnanin sistem çok kati. Zaman 80 soruya yetecek kadar var. Geri kalan 80 soruya yazik oluyor. Ve heyecan degil adrenalin insanlara bulasmisti.
Bende heyecan yokgu okul cok yakindi ah bide biyolojiyi unutmasam

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Haberlere baktiysaniz birinin babasi okul kapasinde kalp krizinden ölmuş. İnanin sistem çok kati. Zaman 80 soruya yetecek kadar var. Geri kalan 80 soruya yazik oluyor. Ve heyecan degil adrenalin insanlara bulasmisti.
Bende heyecan yokgu okul cok yakindi ah bide biyolojiyi unutmasam

320 dk yapalim sinavi :D

160 dk gayet yeterli bilen biri icin aylak aylak bakarsan sorulara tabiki yetmez

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sence turkiyede herkes bilen biri mi.kimisi sokakta calisiyor kimisi köle. Kimisi babasindan iskence goruyor. Kimidi bunalimda herkes senin kadar gulecek bir hsyati yok. Herkes sirada oturdugu gibi gorunmuyor. Ama yinede ulkemiz suriye irak gibi ulkelerden daha huzurlu. Herseye ragmen hamd olsun.

Turan

Turan

Üye
meslek lsesi okuyorum.bzm okuldan bi elemanın puanı 498.seneye tekrar grcekmş :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

20 tane sayısalcıyla konuştum matematıgı 50 dk dan önce bitiren yok. genelde fen bilgisi standart zaten 35-45 dk arası.

Matematik yarım saatimi aldı :D Sadece 20 soru yaptığım için sanırım :ehe

- - - Eklendi - - -

35 Türkçe
30 Sosyal
15 Matematik
0,5 Fen :kop:
Whatsapp'tan devam ederiz buraya gelemem uzun süre

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Dershanede YGS1 300 civarı iken 240larda bişey alıcağım deliricem.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye

Sayisal yapan arkadaslarimdan en az 28 yapan var matematikten. Fonksiyon sorusu pek cikmadi o yuzden bircok kisi ters kose oldu konu hakkinda.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Sayisal yapan arkadaslarimdan en az 28 yapan var matematikten. Fonksiyon sorusu pek cikmadi o yuzden bircok kisi ters kose oldu konu hakkinda.

Denemelerde hiç fonksiyon yapamayan ben iki tane fonksiyon sınavda sorusu yaptım.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Arkadaslar ben 85 sorudan 5 falan dogru yapmisim. Gercekten rekor.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Sence turkiyede herkes bilen biri mi.kimisi sokakta calisiyor kimisi köle. Kimisi babasindan iskence goruyor. Kimidi bunalimda herkes senin kadar gulecek bir hsyati yok. Herkes sirada oturdugu gibi gorunmuyor. Ama yinede ulkemiz suriye irak gibi ulkelerden daha huzurlu. Herseye ragmen hamd olsun.

herkes de universite okumak zorunda degil.
Yani bu anlatiklarin istisna seyler sicacik evinde huzurlu evinde yasayipta ayni seyleri diyende var
Coban olup calisip senin dediklerini yikanlarda var.
Kendini hakli gorme

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
her soru için 1 dakika çok az gerçekten tamam normalde çözersin 1 dakikada ama insanlık hali burnunu silersin bilmem ne olur daralırsın çok az gerçekten sorular 30 - 30 olmalı 40 soru gerçekten bayıyor.

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
herkes de universite okumak zorunda degil.
Yani bu anlatiklarin istisna seyler sicacik evinde huzurlu evinde yasayipta ayni seyleri diyende var
Coban olup calisip senin dediklerini yikanlarda var.
Kendini hakli gorme

Guzel insan ters cevap vermene gerek yok dikkat edersen kisisel yorum yapmadim ama topu hemen bana attin.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Guzel insan ters cevap vermene gerek yok dikkat edersen kisisel yorum yapmadim ama topu hemen bana attin.

Tebrik ederim gerçekten. Böyle sakin cevap vermek kolay değil, ben zor başarıyorum mesela :)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
her soru için 1 dakika çok az gerçekten tamam normalde çözersin 1 dakikada ama insanlık hali burnunu silersin bilmem ne olur daralırsın çok az gerçekten sorular 30 - 30 olmalı 40 soru gerçekten bayıyor.

bak bu konuda haklisin 130 dk yapip 120 soru yapsalar herkes daha iyi motive olucak.
Ama elemek icin isin sinirlari zorlamak zorunda:

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Aslinda sinav cozdugumuz bircok denemeden kolaydi lakin tum senenin emegi ve gelecegin 2bucuk saate sikistirilinca insanda heyecan,korku ve stres yapiyor dezavantaj olarak. Egitim sistemimiz maalesef boyle.

Metin MF

Metin MF

Üye
12 senede verdiklerini, 2 saat 40 dakikada istiyorlar. Benim de 1 senem kaldı, dershaneye de başladım, hayırlısı...

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
bak bu konuda haklisin 130 dk yapip 120 soru yapsalar herkes daha iyi motive olucak.
Ama elemek icin isin sinirlari zorlamak zorunda:

eleme yapmak için sınırları zorlamasına gerek yok.
zor soracakki eleyebilsin. kolay sorduktan sonra bızım hocanin söylemesiyle
çöpçüsü boyacısı simitçisi doktoru profu herkes yapıyor. küçümsemiyoruz benzetme amacı var.
kolayı herkes yapar önemli olan sadece çalışanın konuyu öğrenenin yapabilmesi...

kolay sormaları hem çalışmayanın işine yarıyor hemde ezbercinin.
zor olsa işin hakkını verenler meydana çıkacak...

neyseki lys var en azından bilen çalışan için iyi bir sınav.
ezberciye tembele mezar gibi geliyor :kop:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bizden kaynaklanan sorunlar
Çalismiyoruz sonra agliyoruz.

Sistemden kaynaklanansa
1 soruya 1dk mantikla alakasi yok.
Ama osym hepsini yapacagiz gozuyle bakmiyor. İstesekte 160 soruyu 160 dk da kimse yapamaz. Yapanlar beyin iq su yuksek olanlardir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt