Yetişkin için Boyama Sayfaları

Sponsorlu Bağlantılar

peaksel

Üye
    Konu Sahibi
Yetişkin için Boyama Sayfaları
Yetişkinler için Boyama Sayfaları, App Store'da MacOS'ta mevcuttur:

Yetişkin için Boyama Sayfaları ile yaratıcılığını arttır! Uygulama içerisindeki geniş boyama sayfaları seçeneklerinden seçimini yap, farklı karakterler, desenler ve objeleri boyamayı deneyimle. Kendini renklerin içinde kaybet ve strese hoşça kal de.

Yetişkin için Boyama Sayfaları sizlere her biri 30 farklı şekilde 20 boyama sayfası sunuyor. Bunun anlamı harf, numara, pop art, mandala, yemek, hayvan ve çok daha fazlasını boyama şansını bu uygulama içerisinde bulabilirsinizç Bugun ne boyamak istediğinize karar verin ve bırakın boyalar ruhunuza işlesin. Boyama yapmanın insanları rahatlattığı kanıtlanmış bir şey, o yüzden siz de biraz rahatlamayı deneyin, belki de bu aradığınız şey olabilir. Kendiniz deneyip görün!

YETIŞKIN IÇIN BOYAMA SAYFALARI OYUN ÖZELLİKLERİ:

- Arkaplan müziği açık/kapalı
- Çoklu boya paletleri
- Benim paletim- kendi boya paletini oluştur
- Çeşitli ton ve renk farkları
- Boyama sayfanıza uygulayabileceğiniz bir çok filtre ve doku var
- Her biri 30 sayfa olan 20’den fazla boyama kitabı
- Yaptığınız şaheserleri PDF, PNG, or JPG formatı olarak indirin
- Benim çalışmalarım : sanatınızı özel galeride kaydedin
- Detaylı boyama için yakınlaşın

Boyama yapmanın yaratıcığı arttırdığını zaten biliyorusunuz, ama dikkatiğinizi arttırabileceğini de biliyor musunuz? Bununla birlikte size mutluluk verip sıkıcı anları yenmenizi sağlayacak. Kendiniz deneyin!

peaksel

Üye
    Konu Sahibi
uygulaması içindeki uygulama içi satın alımlarla ilgili hatayı düzelttik. Artık beğendiğiniz ek boyama sayfalarını satın alabilirsiniz. Zevk almak!

Uygulamayla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.