Yetişkin için Boyama Sayfaları


peaksel

Üye
    Konu Sahibi
Yetişkinler için Boyama Sayfaları, App Store'da MacOS'ta mevcuttur:Yetişkin için Boyama Sayfaları ile yaratıcılığını arttır! Uygulama içerisindeki geniş boyama sayfaları seçeneklerinden seçimini yap, farklı karakterler, desenler ve objeleri boyamayı deneyimle. Kendini renklerin içinde kaybet ve strese hoşça kal de.


Yetişkin için Boyama Sayfaları sizlere her biri 30 farklı şekilde 20 boyama sayfası sunuyor. Bunun anlamı harf, numara, pop art, mandala, yemek, hayvan ve çok daha fazlasını boyama şansını bu uygulama içerisinde bulabilirsinizç Bugun ne boyamak istediğinize karar verin ve bırakın boyalar ruhunuza işlesin. Boyama yapmanın insanları rahatlattığı kanıtlanmış bir şey, o yüzden siz de biraz rahatlamayı deneyin, belki de bu aradığınız şey olabilir. Kendiniz deneyip görün!


YETIŞKIN IÇIN BOYAMA SAYFALARI OYUN ÖZELLİKLERİ:


- Arkaplan müziği açık/kapalı
- Çoklu boya paletleri
- Benim paletim- kendi boya paletini oluştur
- Çeşitli ton ve renk farkları
- Boyama sayfanıza uygulayabileceğiniz bir çok filtre ve doku var
- Her biri 30 sayfa olan 20’den fazla boyama kitabı
- Yaptığınız şaheserleri PDF, PNG, or JPG formatı olarak indirin
- Benim çalışmalarım : sanatınızı özel galeride kaydedin
- Detaylı boyama için yakınlaşın


Boyama yapmanın yaratıcığı arttırdığını zaten biliyorusunuz, ama dikkatiğinizi arttırabileceğini de biliyor musunuz? Bununla birlikte size mutluluk verip sıkıcı anları yenmenizi sağlayacak. Kendiniz deneyin!


 

peaksel

Üye
    Konu Sahibi
uygulaması içindeki uygulama içi satın alımlarla ilgili hatayı düzelttik. Artık beğendiğiniz ek boyama sayfalarını satın alabilirsiniz. Zevk almak!Uygulamayla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
 

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
26
Kurtuluş40
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Kurtuluş40
eZeL634
Cevap
0
Görüntüleme
748
eZeL634
dreamnurse
Cevap
0
Görüntüleme
9K
dreamnurse
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt