Yenilik

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Yenilik
Yandex Browserdan devrim gibi yenilik:
Tarayıcı üzerinden sıkça uğradığınız, popüler olan ve yandexin bazı uygulamalarını bilgisayarınızın masaüstüne hızlıca ekleyebiliyorsunuz bu sayede tarayıcıya girmeden istediğiniz siteye hızlıca girebiliyorsunuz.

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Neki o :bilmm
Mesaj birleştirildi:

Masaüstü Dediğin Ana Ekrana Kısayolunu Atıyosunuz?

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Masaüstü Dediğin Ana Ekrana Kısayolunu Atıyosunuz?
Ana ekranda kısayol oluşturuyor ve klasör olarakta Uygulamalar adı altında kurduğun kısayollara ulaşabiliyorsun.
Yandex (ЯНДЕКС) naparsa en iyisini yapar biliyorsun :coold:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ana ekranda kısayol oluşturuyor ve klasör olarakta Uygulamalar adı altında kurduğun kısayollara ulaşabiliyorsun.
Yandex (ЯНДЕКС) naparsa en iyisini yapar biliyorsun :coold:
Yoo Valla Bilmiyorumda Kullanmıyorumda :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şimdiden kullanmaya başlarsan iyi edersin :D
İyilik yap kendine
Geç Yandex'e
Yav Şimdi Çoruma Şey Chromeye Alışmışım Birde İşte Sık Kullandığım Sitelerden Şifrelerime Kadar Bir Çok Şey Google İle Senkronizeya O Yüzden Pek İşime Gelmiyor.Farklı Şeylere Geçmek.Mobilde Yaaniyi kullanıyorum Yerli Diye Oda Yoksa Ondada Chrome Kullanıcam :D

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Yav Şimdi Çoruma Şey Chromeye Alışmışım Birde İşte Sık Kullandığım Sitelerden Şifrelerime Kadar Bir Çok Şey Google İle Senkronizeya O Yüzden Pek İşime Gelmiyor.Farklı Şeylere Geçmek.Mobilde Yaaniyi kullanıyorum Yerli Diye Oda Yoksa Ondada Chrome Kullanıcam :D
Anlaşıldı
Amerikacısın yani
Google ci
Amerikanın oltasına tutunmuşsun
Bindik bi alamete gidiyoz gıyamete diyosun yani
oyle olsun sen bilirsin teklif var ısrar yoh. :ehe
Mesaj birleştirildi:

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Anlaşıldı
Amerikacısın yani
Google ci
Amerikanın oltasına tutunmuşsun
Bindik bi alamete gidiyoz gıyamete diyosun yani
oyle olsun sen bilirsin teklif var ısrar yoh. :ehe
Mesaj birleştirildi:
Yandex Rus Değil Mi :hmmm Yani Ameriganın Oyunu Evet Ama O Bakımdan Hiç Bakmamiştim :$

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Yandex Rus Değil Mi :hmmm Yani Ameriganın Oyunu Evet Ama O Bakımdan Hiç Bakmamiştim :$
Karşılaştırma yapacak olursak Amerika %100 düşmanlık yaparken
Rusya kötünün iyisi bazen destek verdiği de oluyor
Ya abd o napıyor (fetoyu) besliyor. Türkiye'ye karşı
Darbeler savaşlar katliamlarla devletleri yıpratıp sömürmekten başka bi ... yaptığı yok. BİR DE BU AÇIDAN BAKARSAK Rusya Abd nin yanında melek kalıyor.

Neyse konumuz bu değil
Lütfen konunun dışına çıkmayalım.

:locked:
:close_tema:

Son düzenleme:
  • Kahkaha
Tepkiler: DarkredBlue61
PALA.

PALA.

Üye
Karşılaştırma yapacak olursak Amerika %100 düşmanlık yaparken
Rusya kötünün iyisi bazen destek verdiği de oluyor
Ya abd o napıyor (fetoyu) besliyor. Türkiye'ye karşı
Darbeler savaşlar katliamlarla devletleri yıpratıp sömürmekten başka bi ... yaptığı yok. BİR DE BU AÇIDAN BAKARSAK Rusya Abd nin yanında melek kalıyor.
Evet bunlar konu dışı ama iki çift kelam da ben etmek isterim.
Fetoyu en çok besleyen ülke bizim ülkemizdir. Birilerinin çıkıpta kürsülerden konuşmaları sizleri aldatmasın. Eğer Türkiye isterse her türlü alır.
Buradaki asıl anlaşılmayan yada gözden kaçan, Türkiye'nin bu lanet herifi alıp yargılamak istemeyişidir. Amerika versede bizimkiler bunu almaz, bu kadar net konuşuyorum. Bizimkiler daha elinde olana bişey olursa diye ödü kopuyor. İmralı'da krallar gibi bakılıyor onbinlerce insanın katiline.
Eğer biz ülke olarak, kendi çizgilerimizi doğru belirlersek, herkes dostumuz olur ama çizgiler eğri olursa ilk fırsatta herkes düşmanın olur. Eğer aynı durum ABD ve Rusya arasında olsaydı, her iki taraf aynı gün fetoyu alır verirdi. Ama biz hep " al papazı ver papazı " deyip veriyoruz ertesi gün...
O yüzden yok o düşman, yok bu dost diye bişey yok. Bak Rusyada masadan kalkıldı, sonra Azerbaycan bombalandı, insanların aklı ile dalga geçiyorlar. Amaçlarını anlamak isteyen anlar. Bunun tuzak olduğunuda anlar... Ama anlamaya ne gerek var ? Hamaset yapmak için bundan iyi fırsat mı olur...

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Я Я Я ЯНДЕКС

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
yiter beee pöfffffffffffff
canımı çok sıktın
daraldım
dışarı çıkıp bi hava alayım

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Biber Gazı Ne Kaç Zamandır Arabayla Uğraşıyorum Bi Tine Kokusu Bi Boya Kokusu Kafam Güzel Oldu Artık

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
tiner mi
Mesaj birleştirildi:

niye önce çirkin mi idi :zong:
kafa iyi olunca hrşy güzel oluyor. bi pütür bi tiner bi boya fenaydı

bu pütür kokusu hoşuma gitmedi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Mesaj birleştirildi:

buda pas dönüştürücü 1 ltsine 750 kağit bayıldım zaten sorma. yarısından fazlasıda duruyor satım istersen
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt