Yardım Yeni Whatsapp Sözleşmesi Tehlikeli Mi?

Hasand.

Hasand.

Üye
Adamlar açıkça ortaya koyuyor yaptıklarını ama gel gör ki insanlar sanki mesajları gorucek fotolara bakacak diye telegram bip vb uygulamalara gidiyor sadece arkadaşlarınıza attıkları ürün önerme linklerini gorucekler
 
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ben onayladım. Zaten konuştuğum kimse yok. Çoğu zaman Sms ile işimi görüyorum.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt