yeni telefon almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz telefon varmı(150-200tl arası)

Sponsorlu Bağlantılar

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
6220c in ikinci eli varsa al..

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Yarı fiyatı olsa 460 Tl 230 tl olur diye düşündüm:)

akolik

akolik

Üye
arkadaşım bence 299 tlye samsung u800 al 3.2 mp kamera görüntülü konuşma var vodefoneden alırsan başka avantajlarda var

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
n73 kullanıyorum demişsin bence kullanmaya devam et çünkü 150 - 200 liraya alacağın telefon n73ünü aratır.

çin mallarından uzak dur yazıyorlar 2mp - 3mp kamera felan hepsi traş vga bile olmayan kameralar var üstlerinde işletim sistemleri hiç bir işe yaramaz.

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
O da var Yani 200 liraya N73 gibi telefon zor bulursun

bitix_09

bitix_09

Üye
e 250

Esendağlı

Esendağlı

Üye
o fiyata n73 den daha iyi telefon bulamazsın gibi geliyor bana..ama 2.el olursa oda belki..çünkü hem n73 den iyi olacak hemde 150-200 tl olacak çok zor be dostum..

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Ne telefonmuş bu adaha alınamadı mı ya hu:hmmm

ism@il 54

ism@il 54

Üye
bence telefonunu değiştirme gayet iyi.

karabe1a

Üye
ben alma paranı biriktir daha ii bişey al derim ama illede alcam dersen 6300 2.el alabilirsin

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Al artık şu telefonu bıader hala alamadın mı

shanty

shanty

Üye
    Konu Sahibi
aldım ya bunlar yazıp duruo işte

Esendağlı

Esendağlı

Üye
aldım ya bunlar yazıp duruo işte
Burada insanlardan yardım istemişsin,elimizden geldiğincede yardımcı olmaya çalıştık.oysa sen telefonu aldığını daha şimdi söylüyorsun,birde"bunlar yazıp duruyo"diyorsun hiç hoş bir hitap değil ayrıca insan"arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler ben ...x telefonu aldım"gibi bir mesaj yazar değilmi.

bestik95

bestik95

Üye
n70 al

Üst Alt