Yeni telefon aldım ...

• 19 Eylül 2012
  • 962 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selam arkadslar blackberry 9380 aldım 550 lıra sıfır

telefon hızlı kullanıslı geldı oncelıkle bana pek ıyı oyun yok uygulama olarak yeterlı duzeyde ama

mesaj vs olayı cok akıcı ve hızlı gıdıyor
    muzık olarak bekledıgımden ıyı 5800 vardı sesı ondan daha kalıtelı kulaklıgı ıse daha guclu ses verıyor
    tıp olarakta begendım sadece tusların orada hafıf acıklık var oradan da karanlıkta ısık sızıyo tam monte olmamıs gıbı ama telefonun belkı seklı yuzunden oyledır dedım onun ıcınde gıdıp aldıgım yere goturmedım sızce goturmek gereklı mı ?

foto mak 5 mp bana orta kalıtede bır 5 mp kamera gıbı geldı
    dokunmatık olarak da bana basarılı geldı nokıa c7 vardı bır ara o duzeyde ıphone 4 e yakın

cep telefonları konusunda profosyonel degıılım ama az da olsa goruslerım bunlar

sorularınız varsa cevaplandırmaya calısırım ayrıca benım sorumada yorum varsa sevınırm

Yazan: muuSTi20
  2. ucuza almışsın aveada 1320 tl turkcellde 788 tl gibi bişey

3. hayırlı olsun

4. < Resmi açmak için tıklayın >

ınternetten bulduugm bır resım telefon bu ıste gordugunuz gıbı tek sorunum suan no tusunun bıtısınde telefon kapagına baglandıgı yer bıraz oturmamıs gıbı benım telde ıste benım telefondada karanlıkta no tusunun etrafından hafıf bı ısık sızması oluyo aydınlık normal ortamda bellı degıl sızce bu sorun mu gıdıp telefonu gostermem gerekecek kadar

hayırlı olsun dıyen arkadaslarıma tesekkurler telefonu merak eden olursa cevap verırım

tesekkurler

5. arkadaşım hayırlı olsun da o telefon bu fıyata 2 cı el gıbı geldı bana.

oradakı acıklık ıse kapak değişmiş ve yerine tam oturmamış aldığın yere değil de başka yere götür onlar sana gerçeği söylerler.

6. hayır telefon sıfır

yorumlarınızı beklıyorum
    sorularınızı da cevaplandırabılırım telefonla ılgılı

saygılar

7. o zaman servise ver kapağı düzeltsinler.

8. Hayırlı olsun.

9. Hayırlı olsun kardeş

10. bb yapmayın be çevrende bbm kullanan varsa süperde gerisi için bos

11. Bbm'in ne özelliği ne var?neden bu kadar herkes övüyo?

12. Cihazı nerden aldın acaba? Telefoncu ise sıfırını o fiyata vermez. Kampanyalı falan almışsan bişey diyemem ama kapak olayını göster derim. Önce tanıdık başka bir telefoncudan fikrini al, sonra aldığın yere götürürsün.

- - - Eklendi - - -

Sanırım msn gibi hızlı olması özelliği. Farklı özelliği var mı bilemiyorum.

13. :hmmm tamam

14. Hayırlı olsun .. :)

15. kampanyadan aldım evet hızlı olması var normal sms ten pek farkı yok aslında ama daha hızlı ve msn gıbı belge gonderılmes ozellıgı grup ozellıgı vs var
    montaj sırasında yarım ıgne delıgı seklınde bı acıklık kalmıs no tusu ıle kapak arasında karanlkta oradan ısık sızıyo az bı sey aslında merak ettıgım garantılı telefon zaten telefonu aldıgım yere gotursem sırf orada hafıf acıklık var ve karanlıkta oradan az bı ısık sızıyor dıye telefonu degıstırmez garantı kapsamında kapagı duzelttırır heralde degıl mı yanı normal gun ısıgında bellı olmuyor bu sızma karanlıkta ancak bellı bu durumda telefon yenısıyle degıstrılmez kvk dan kapak degısımı belkı olur dı mı ?? eger oyleyse kapak ılerleyen zamanlarda kullandıkca no tusunun oldugu yer bıraz daha acılırsa o zaman yaptırırım ?

- - - Eklendi - - -

tesekkurler

- - - Eklendi - - -

kampanyadan aldım evet hızlı olması var normal sms ten pek farkı yok aslında ama daha hızlı ve msn gıbı belge gonderılmes ozellıgı grup ozellıgı vs var

montah sırasında yarım ıgne delıgı seklınde bı acıklık kalmıs no tusu ıle kapak arasında karanlkta oradan ısık sızıyo az bı sey aslında merak ettıgım garantılı telefon zaten telefonu aldıgım yere gotursem sırf orada hafıf acıklık var ve karanlıkta oradan az bı ısık sızıyor dıye telefonu degıstırmez garantı kapsamında kapagı duzelttırır heralde degıl mı eger oyleyse kapak ılerleyen zamanlarda kullandıkca no tusunun oldugu yer bıraz daha acılırsa o zaman yaptırırım ?

- - - Eklendi - - -

msn ın mobıl versıyonu dıyebılırız kısaca :)

- - - Eklendi - - -

sagoln

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/12/2018 - 05:54