Yeni telefon alacağım göruşleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elektr0

Elektr0

Üye

One x+ da 32nm işlemci yok normal tegra 3 var sadece kullanilan islemci oc li ve ram cesidi farkli yani one x de ap33 islemci kullanilirken one x+ da ap37 kullanilmis ayrica gpu 520mhz de calisiyor ayrica s3 32nm diye daha performansli da değil cunku custom jb romlarindan sonra one x e bir seyler oldu:D

32nm üretim teknolojisinin en büyük önemi daha az şarj harcamasıdır... yani S2 nin işlemcisi ile aynı gücü harcıyor ama 4 çekirdeki bu onu daha performanslı bir işlemci yapar...One X+ 'un işlemcisi 32 nm oldu yada olmadı umrumda degil alacak kullanacak degilim Dh.com editörlerinin söylemiş oldugu şeyi söyledim...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Abi 2bin tl bütçe bicmis arkadas gelecek olan lg cihazında maşallahı var performans konusunda(qualcomm un dedigine göre) eee android alacaksa bence nexus alsın he yok biraz daha para basabilirim derse iphone 5 derim ben

yok ondan demedim diğerlerine göre ucuz dedinya ondan dedim :) Lg nexus u güzel olabilir aynen s4 pro güzel bir çipset. almanyadan alacakmış arkadaş iphone5 alabilir.

aleranol

aleranol

Üye
dostum sana 4telefon önereceğim.
Eğer işlevsel olsun en iyisi olsun boyutu önemli değil dersen not2
en iyi oyunları oynamak istiyorum en iyi performans dersen onex+
gözde android olsun dosya paylaşmayı çok severim diyorsan s3. Kötü değil ama öne çıkan 2. Özelşik ise göz takibi. Havalı işte.
Sonuncusu da eğer dersen ya ben oyun oynamıyorum 1-2 tane olsun yeter. Kamerası ekranı tasarımı çok iyi olsun dersen lumia920. Eğer sorun olursa sor.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
dostum sana 4telefon önereceğim.
Eğer işlevsel olsun en iyisi olsun boyutu önemli değil dersen not2
en iyi oyunları oynamak istiyorum en iyi performans dersen onex+
gözde android olsun dosya paylaşmayı çok severim diyorsan s3. Kötü değil ama öne çıkan 2. Özelşik ise göz takibi. Havalı işte.
Sonuncusu da eğer dersen ya ben oyun oynamıyorum 1-2 tane olsun yeter. Kamerası ekranı tasarımı çok iyi olsun dersen lumia920. Eğer sorun olursa sor.

:blink:

CasuS_87

CasuS_87

Üye
s3 ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt