Yeni Sx1 alıcam ama net kararımı veremedim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
halitkin

halitkin

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Sx1 alıcam ama net kararımı veremedim
merhaba arkadaslar. siemens sx1 carbon black almaya karar verdim ama kesin kararımı veremedim çünkü cok problemli bir telefon oldugunu biliyorum. yine de tasarım acısından (özellikle carbon black modeli) rakipsiz bir model olarak gördügüm icin almak istiyorum. bu baglamda birkac sorum olacak.

1- telefona hic program yüklemezsem veya az program yüklersem yine de sorun çıkarır mı?

2- firmware yapmanın artıları ve eksileri nelerdir ? eger cok fazla bir artısı yoksa yapmayı düşünmüyorum, çünkü firmware sırasında telefon bir daha acılamayacak kadar arızalanıyormus diye duydum.

3- nokia n-gage oyunlarının hepsini oynayabilme şansım var mı ?

4- mp3 çalarının ses kalitesi iyi mi ve mp3leri melodi yapabilir miyim ?

5- telefonu tamamen kullanılmaz hale getiren arızaların başlıca nedenleri nelerdir ve sorunsuz kullanmak icin en basta neleri yapmam ve nelerden kaçınmam gerekir?

6- ekranda zamanla ölü pixeller oluşuyor mu ?

son olarak bu kadar sorunlu bir model oldugunu ele alırsak net bir sekilde almamı mı yoksa almamamı mı tavsiye edersiniz.

emre_erçok

emre_erçok

Üye
kardes siemens guzel ama kulaklıgını usb kablosunu bulamazsın bak 2004 de ben aldım almanyada dım 600ytl o zamanlar manyaktı kızlar fln:F:FD::D:DD: kardes sen bilirsin ama bence nokıa al mesela 6680 150 ytl cıkarında 10 sx1 yerine gecer onde kamera arkada 2 mp flash daha ne istiyon bende alcam sabradiyom ben sx1 alma

birde sx1 yerinede 6600 alabilirsın tek eksigi radyosu yok diyer herseyi proramla hallediyorsun

halitkin

halitkin

Üye
    Konu Sahibi
full aksesuarlı bir tane buldum sorun degil parcaları. diger sorularımın cevabını merak ediyorum.

halitkin

halitkin

Üye
    Konu Sahibi
dün sıfır sx1 carbon black aldım. yardımlarınız için teşekkür ederim.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
6680 kullanıyorum RAM nedeniyle satmak istiyorum.Yerine bende SX1 alacam ama sterio mu

halitkin

halitkin

Üye
    Konu Sahibi
evet stereo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt