Yeni sistem toplama

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu Madenciler Sağolsun Piyasada Kart Kalmadı. Üstüne Pandemi Vurdu Çip Yok Dediler. Üstüne Dolar Geldi Combo Yaptılar Sağolsunlar
Son kalanlardan
Bunu alasım var.

Shapppire 7870 XT DUAL X satılık mining yapılmamış. Yorulmamış. Elden geldiği kadar 72 °C geçirilmemiştir. Sadece oyun oynanmıştır. Fiyat 1300 lira . Üst model kartlarla takas edilir :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Bana 2000 2500 arası kart önerir misiniz? İkinci el de olabilir. Ama biraz yeni bir kart olsun.
Mesaj birleştirildi:

Afterburner'da seçili ayarı ekran kartına uygula seçeneği varmış. Ona basınca fanlar uçmaya başladı. Gereksiz masraftan kurtuldum :)
Mesaj birleştirildi:

Bu ekran kartının kaderi bu demekki. Adamlar ona göre yapmışlar. Şimdi oyun açtım 82-83 derecelerde geziyor ama herhangi bir kapanma filan olmadı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
gtx 1050

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Biraz Geç Kaldın Sanki :sirit:
Yok bende bu aralar ekran kartı bakıyordum. 1050 ile 1650 arasında kaldım. 3500 ile 4000 TL arasında değişiyor fiyatları. Ben biraz yeni olsun istiyorum hali ile. Çokta eski olmasın. Şu anda R9 380 var yavaş yavaş miladini doldurmaya başladı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok bende bu aralar ekran kartı bakıyordum. 1050 ile 1650 arasında kaldım. 3500 ile 4000 TL arasında değişiyor fiyatları. Ben biraz yeni olsun istiyorum hali ile. Çokta eski olmasın. Şu anda R9 380 var yavaş yavaş miladini doldurmaya başladı
Daha Almadın Mı :D Biraz Daha Bekleyin Olmadı Şu Bitcoin Çaklıyor Fiyatlar Düşecek Diyorlar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Daha Almadın Mı :D Biraz Daha Bekleyin Olmadı Şu Bitcoin Çaklıyor Fiyatlar Düşecek Diyorlar
Bizi alakadar etmez. Mal eskidikçe değeri artar. Yenisinden pahalı olmalı çünkü eşi benzeri yok hiç kullanılmadı kimsede bilinmez hint kumaşı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
GTX 1650 de karar kıldım. Kafama yatan ekran kartı o. Kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bizi alakadar etmez. Mal eskidikçe değeri artar. Yenisinden pahalı olmalı çünkü eşi benzeri yok hiç kullanılmadı kimsede bilinmez hint kumaşı
Nasıl Yani Değeri Neden Artsın kı
Mesaj birleştirildi:

GTX 1650 de karar kıldım. Kafama yatan ekran kartı o. Kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi?
İnternetten Karşilaştırma Videolarına Bak Derim. Farklı Ekran Kartı vs İle İlla kı Karşilaştirması Vardır.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Çok yorum var. Genel yorum kartın çöp olduğu. Rx 580 al diyenler var ama AMD ekran kartları da çok isiniyorlar. Şu anda kullandigim kart bile oyunlarda 85 derecelerde geziyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok yorum var. Genel yorum kartın çöp olduğu. Rx 580 al diyenler var ama AMD ekran kartları da çok isiniyorlar. Şu anda kullandigim kart bile oyunlarda 85 derecelerde geziyor.
Nvidianın 128 Biti Amd nin 256 Bitine Denktir. Bana Kalırsa Nvidia Al Derim Çünkü Elektrik Tüketiminden Bir Çok Şeye Kadar Etkili Bir Kart. Genelde Nvidia Düşük Bit Kullanır Ama Amdnın Yüksek Bitlerine Kafa Tutar. Ek Olarak Nvidia 100W Tüketiyorsa Amd 150 200 W Tüketir.Uzun Vadede Cep Dostuda Olacaktır.

Ha Yinede Yok Dersen İki Kartın Videolarına Bakıp Karar Ver.Yeri Geldimi Bir Birini Geçeceklerdir Bu Birazda Oyun Yapımcının Verdiği Destekle Alakalı.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Nvidianın 128 Biti Amd nin 256 Bitine Denktir. Bana Kalırsa Nvidia Al Derim Çünkü Elektrik Tüketiminden Bir Çok Şeye Kadar Etkili Bir Kart. Genelde Nvidia Düşük Bit Kullanır Ama Amdnın Yüksek Bitlerine Kafa Tutar. Ek Olarak Nvidia 100W Tüketiyorsa Amd 150 200 W Tüketir.Uzun Vadede Cep Dostuda Olacaktır.

Ha Yinede Yok Dersen İki Kartın Videolarına Bakıp Karar Ver.Yeri Geldimi Bir Birini Geçeceklerdir Bu Birazda Oyun Yapımcının Verdiği Destekle Alakalı.
Ben işin teknik kısımlarına çok takılmıyorum. Yeni oyunlarda problem cikartmasin bana yeter. Zaten bir iki sene sonra satıcam bilgisayarı. Benim de aklim 1660 ye yattı.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap

almanya'da şöyle bir durum var. en çok satanlarda.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Bir ara bende laptop alacaktım sonra vazgeçtim. 15 milyar vermeye değmez.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt