[Yeni Sistem]Seviye BeLirLeme Sınavı "SbS"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_png_

_png_

Üye
    Konu Sahibi
kimse sbs diye bi başLık açmamış bnde açiim dedim .. (: cok koLaydı bncee.. 90/75 net yptım x(( sonucLar 31 nde hhaydi hayırLısı *
 
Ozan

Ozan

Admin
Hayırlısı ummarım hakettiğin sonucu alırsın
 
mservank

mservank

Üye
umarım kaydırma felan yapmamışsındır;)
 
_png_

_png_

Üye
    Konu Sahibi
500/434 puan ama dipLoma ve davransLa 445 oLdu .. x\
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt