YENI RENAULT MEGANE KAMPANYASI ŞIMDI % 0 FAIZLE


Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi


Yeni Megane modeline sahip olmak isteyenler Renault an inanılmaz fırsatlar yıl sonuna özel kampanyalar çerçevesinde hem faizsiz kredi desteği hem de takas indirimi ile sizi bekliyor.
2016 yılında Yeniden Türkiye otomotiv sektöründe yer almaya başlayan 2016 model yeni Megane Sedan aracın hem teknik detayları hem özellikleri açısından tercih edilebilecek önemli araçlardan birisi olarak dikkat çekmektedir.63 bin ile 96 bin TL fiyat aralığı ile satışa sunulan 2016 model Renault Megane aracına sahip olmak isteyenlere özel hazırlanan kampanya çerçevesinde tam 24 bin TL kredi desteği için 24 aya kadar vade ve yüzde sıfır faiz seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca faizsiz kredi desteğinin yanında 3000 TL de takas indirimi son olmaktadır.Sıfır araba kampanyası çerçevesinde satın alabileceğiniz önemli modellerden birisi olan yeni Mega teknik donanımı ve özellikleri ile de en çok tercih edilecek araçların başında gelmektedir. Yakıt tüketimi açısından da son derece önemli bir araç olan yeni Megane benzinli motorlarda 8 litre dizel motorlarda ise ortalama 5 litre gibi bir yakıt tüketimi sahiptir.Siz de kampanyadan yararlanarak son yılların önemli Sedan araçlarından biri olan yeni mekânı sahip olmak istiyorsanız en yakın Renault yetkili satış noktalarına uğrayarak hem kampanyadan yararlanabilir hem de aracı daha yakından tanıyabilirsiniz
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt