Yeni..N97 versiyon 21.0.45 çıktı..

Sponsorlu Bağlantılar

flatron7441

Üye
yeni sürüm bende görünmüyor nıye acaba

ozcana

Üye
hayret bende de görmuyor:ağlarım:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dil kodlarına daha çıkmamıştır arkadaşlar..birkaç güne gelir..

ceycey154

Üye
n97'ye hard format atmadan önce:
1- 32 gblık kısmı formatlayınız veya siliniz veya düzenleyiniz seçeneklerden...
2- lütfen sim kartını ve
3- sd kartı varsa çıkartınız ve
4- bunu yaparken zaten kapalı olan telefonunuzun 4 farklı tuşuna basaran açınız bu dört tuş forumlarda verilmiştir.
5- kendisi hard format atıp tertemiz oluyor.
6- açılınca şok olmayın siyah tabanlı bir formda geliyor, ayarları girip normal hale gelince ......

şimdi sorun şu
sd ve sim kartını taktıktan sonra mı programını PC ye kurup güncellemeliyim yoksa
hemen hard formattan sonra programı PC ye kurup güncellemeleri yapıp herşey normal seyrindeyken tüm programları kurduktan sonra mı bilemiyorum. fark edermi onuda bilemiyorum
fakat şu anda ben her PC'ye taktığımda tanımasında bir problem oluyor ve ya USB çıkart tak ya da N97'yi kapat aç diye hata mesajı veriyor. Yani depolamadan PCsuit moduna geçişlerde problem yaşıyorum sadece. Birde hiç güncellemeden DVD'sindeki programı kullanmak daha iyi gibiydi kanımca.... belki de bende hata vardır bilgileri olan paylaşırsa memnun olurum.... saygılarımla...

ahmetsoul

ahmetsoul

Üye
kurdum telefonun menu gecislerinde ve mesajlar bolumunde gozle gorulur hizlanma var.

hodges

Üye
hard format nasıl atıcaz ?

aliçoooo

aliçoooo

Üye
arkadasım yesil + kırmızı + kamera tusu ve en son telefonu acma kapama tusuna basılı tutucaksn telefon kapanıp,aclıp nokia yazısı gelene kdr basılı tut..eğer sana saat tarih ülke ayarlarını soruyorsa format basırılı olmus deemktir..

polat4283

Üye
dostum benim tlf versiyonuda 21.0.0.19 da ama yeniversiyon gözükmüyor ne yapmamaız lazım

aliçoooo

aliçoooo

Üye
dostum benim tlf versiyonuda 21.0.0.19 da ama yeniversiyon gözükmüyor ne yapmamaız lazım
snn Dil koduna daha versiyon cıkmamıs demekki..ya nss'den produt codeni değiştir ya da bi kaç gün bekle..Cıkar yakında

ilkaycetin

ilkaycetin

Üye
tesekur ederım elıne saglık arkadasım

eerdogan85

eerdogan85

Üye
ben güncelleyemiyorum. güncellenirken %15 te kalıyor cihazla bağlantı kesildi diyor . bi kaç adım tarif ediyor aynen yapıyorum yine aynı şey oluyor. kısacası bi türlü olmuyor . yardımcı olabilecek varmı.

geneluye

geneluye

Üye
beyler bir şey soracam ben uygulamaları mass memory ye yükledim hep Güncelleme gidince gider mi ve onları başka bir yere yedekleyebilir miyim ?

Yardımcı olursanız tşkler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
başka yere yükleyemezsin..N97 nin harici hafızası yok..

eerdogan85

eerdogan85

Üye
beyler bir şey soracam ben uygulamaları mass memory ye yükledim hep Güncelleme gidince gider mi ve onları başka bir yere yedekleyebilir miyim ?

Yardımcı olursanız tşkler

Güncelleme yapınca mass memory deki bilgiler kalıyor hatta hard format atınca bile. yani kısacası o mass memory telefonda depo hafızası olarak görülüyor ve depo hafızasını biçimlendirmedikten sonra ordaki bilgilere birşey olmuyor.

ayrıca hafıza kartı takarsan (ki 32 gb kime yetmez bilemiyorum cep telefonu için) oraya atarsın herşeyi (32 gb duruken :D ) onuda çıkarır takarsın istediğin zaman.