Yeni N8 im ve sorunlarıma çözüm Heeeelllpppp

Sponsorlu Bağlantılar

werarce

werarce

Üye
At linkini bakalım sonra pişman olmasın kimse

SilentOne

SilentOne

Üye
hakkaten merak ettim videoyu şahsen bn kendimde inceledim baya sorunu var yazılımsal olarak

pcwolf

pcwolf

Üye
Arkadaşlar abartmayın hemen kapandığı yok sadece tarayıcı ileriki versiyonlarda daha düzgün çalışıyor o kadar.

mustafa

mustafa

Üye
inceleme videosunu izleyen arkadaşlar yorumlarını belirtirse daha güzel olur :oke:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben bu sorunun güncellemelerle düzeleceği kanısındayım yalnız nokia neden bunlara dikkat etmiyor anlamış değilim.

cenewar88

cenewar88

Üye
hacı ama bu sorun abartılmaya mahal vermeyecek kadar ciddi zaten. çok can sıkıcı. gara gaşlımla aramı açtı kaç kez ama olur diyouz böle şeyler bunlar da aşkın tuzu biberi

birmot

birmot

Üye
ben de uzun süredir kullanıyorum bu sorunların hiç biriyle karşılaşmadım üstelik telefon dolu sadece 200mb boş yer var hafızada.ha bide zoom yapınca ekran kararıyo demişsin kamera mod programı kurulumu sende o eklenti telefona zarar veri yomuş diye okudum bazı yerlerde telefonun bi süre sonra açılıp kapanmasına neden oluyomuş bide virüs programları telefona kafayı yedirtiyomuş varsa bu tür programları kaldır hard format at bi de öyle dene.

werarce

werarce

Üye
Videoyu izledim N8 baya yavaş kalmış ve yazılımsal eksikleri baya fazla yeni fw çıkana kadar beklenmeli bence bide hoparlör yeri çok kötü seçilmiş koltuğa bıraksan veya kılıfta olsa duyman çok zor

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
ben de uzun süredir kullanıyorum bu sorunların hiç biriyle karşılaşmadım üstelik telefon dolu sadece 200mb boş yer var hafızada.ha bide zoom yapınca ekran kararıyo demişsin kamera mod programı kurulumu sende o eklenti telefona zarar veri yomuş diye okudum bazı yerlerde telefonun bi süre sonra açılıp kapanmasına neden oluyomuş bide virüs programları telefona kafayı yedirtiyomuş varsa bu tür programları kaldır hard format at bi de öyle dene.
Kamera reset ten sonra düzeldi
Hard format attım web tarayıcı ve opera yine sorunlu artık telefondan iyice soğudum bana internet lazım bu ne yaa o kadar para say bi siteye giriyorum en önemli yerinde tarayıcı kapanıyor tamam kamera ekran 4*4 lük diyecek lafım yok ama eski N95 8gb cihazım yavaştı ama sorunsuzdu.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kamera reset ten sonra düzeldi
Hard format attım web tarayıcı ve opera yine sorunlu artık telefondan iyice soğudum bana internet lazım bu ne yaa o kadar para say bi siteye giriyorum en önemli yerinde tarayıcı kapanıyor tamam kamera ekran 4*4 lük diyecek lafım yok ama eski N95 8gb cihazım yavaştı ama sorunsuzdu.
Aylardır merakla beklediğim cihzdı n8 ama maalesef şu internet performansının düşük oluşu(internetten izlediğim karşılaştırmalı testlerde öyle söylüyor) beni symbiandan vede nokia dan(şimdilik)soğuttu.şayet MeeGo lu cihazlardada bu sorunlar devam ederse artık android yada windows işletim sistemlerine yelken açacağım.

cenewar88

cenewar88

Üye

ortağm bu dediklerini yazan bendim ama sorun kamera mod programı değil s60 v5 uyumlu kaspersky virüs tarayıcısındaymış öğrendim. kamera mod yükleyebilirsiniz, kaliteyi gerçekten yükseltir

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar galiba Operanın kapanma sorununu çözdüm emin olunca söyleyecem üzerinde çalışıyorum bir ihtimal kendi web tarayıcısıda aynı sorundan kapanıyor

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler dostum

aoktay79

Üye
genel: zaten kullanılıyor hatası alıyorum. nedeni airmeup programını kurdum kaldırdım sonra gönderilen mesajlarda bir mesaj kaldı silmek istersen bu notu alıyorum. programı tekrar yükledim öyle silmeyi denedim yine olmadı. yardımcı olacak arkaşlara şimdiden teşekkürler.

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Teli kapat aç sonra silmeyi dene

calcol

Üye
arkadaşlar bu işler videoyla falan olmuyor cihazı elinize alı p inceleyin.ben şu anda n8 ve c7 kullanıyorum ve çok mnunum.kulladığım cep telefonları 3 ay içinde (x6.e71.5800.samsung5722 monte) iphone sadece ve sadece görsel amaçlı ha kötüdür demiyorum ama kullaannlardan özü diliyorum hiç bişe değil..şahsi görüşüm tabi

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşın sorununa geleyim bende saatlerce açık hiç bi sorun yok güncelleme yap yada fabrika ayarlarına dön.

mirzasinan

mirzasinan

Üye
2 haftadır bende n8 kullanıyorum güncellemelerden bir günçelleme oldugunu goruyorum fakat pc ıle guncelleyın dıyo usb kablosu ile bagladım Nokia Software Updater indirdim ama telefonu bir türlü bulamıyor cihaz bulunamıyor diyor nasıl güncelleyebilirim cenevar veya özgür sizden yardım bekliyorum

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
2 haftadır bende n8 kullanıyorum güncellemelerden bir günçelleme oldugunu goruyorum fakat pc ıle guncelleyın dıyo usb kablosu ile bagladım Nokia Software Updater indirdim ama telefonu bir türlü bulamıyor cihaz bulunamıyor diyor nasıl güncelleyebilirim cenevar veya özgür sizden yardım bekliyorum
ovi kuracaksın o prog işe yaramıyor

guvenkaya

guvenkaya

Üye
arkadaslar bende sizin gibi hicbir sorun yok sadece tek sorun telefon zor kapaniyor zor aciliyor kapatma dugmesine basiyorum tusun sesi geliyor telefonda hicbir degisiklik sonradan kapaniyor acmak icin dugmeye basiyorum hicbirsey olmuyor formatla aciyorum aciliyor ama bunu her zaman yapmiyor arada sirada telefon internette gercekten yavas rakiplerine gore en hizlisi galaxy s sonra x10hd sonra iphone 4 en sona n8 bunlarin hepsini kullandim suanda x10 haric oburleri var

--------------- Ekleme ---------------

iclerinde en ucuzu n8 400 euro galaxy s 429 euro x10 hd 559euro iphone 4 629euro benim tavsiyem galaxy s olur

Üst Alt