Yeni Meal Kuran-i Kerim Arapca Spanish dilinde Mp4 Mp3 (Reciter Adel Al Kalbani) indir


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihad2

Üye
    Konu Sahibi
esselamu aleykumYeni Meal Kuran-i Kerim Arapca Spanish dilinde Mp3 (Reciter Adel Al Kalbani)

MP3


complet mp3 zipYeni Meal Kuran-i Kerim Arapca Spanish dilinde Mp4 (Reciter Adel Al Kalbani)

MP4---------------------------------------------------------------------------------------

Kuran-i Kerim Arapca Spanish dilinde (Reciter Fatih Çollak) mp4
1-Kuran-i Kerim Spanish dilinde mp3


2-Kuran-i Kerim Spanish dilinde mp31-Kuran-i Kerim Arapca Spanish dilinde (Reciter Saad Al-Ghamdi) MP32-Kuran-i Kerim Arapca Spanish dilinde MP3
QURAN Translation 38 Language MP3 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt