Yeni meal Kur'an-i Kerim Arapca - Almanca dilinde (Reciter Mustafa ismail) MP3 MP4


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihad2

Üye
    Konu Sahibi
esselamu aleykum


Yeni Kur'an-i Kerim Arapca - Almanca dilinde (Reciter Mustafa ismail) MP3complet zip mp3Yeni Kur'an-i Kerim Arapca - Almanca dilinde Reciter Mustafa ismail MP4 video


sadece almanca meal mp3

cuz german mp3


sura german mp3


QURAN 38 language MP3 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt