Haber Yeni İPhone SE, Ağustos Ayı Sonunda Duyurulabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yeni İPhone SE, Ağustos Ayı Sonunda Duyurulabilir
Apple'ın yeni bir iPhone SE modeli üzerinde çalıştığı ve bu cihazı Ağustos ayının sonlarında resmi olarak gün yüzüne çıkaracağı iddia ediliyor.

Apple iPhone SE, büyük kardeşleri İPhone 6S ve İPhone 7 serisinin gölgesinde kalsa da bu küçük canavar hatırı sayılır bir hayran kitlesini etrafında toplamayı başarıyor. Aslında son müşteri memnuniyeti anketlerine göre İPhone SE listesinin en başında yer alıyor, konuyla ilgili yapılan anketlerde okuyucuların yüzde 84'ü İPhone SE akıllı telefonlarını 2017'de yenilemek istiyor. Veya başka bir deyişle, kullanıcılar iPhone SE'yi gerçekten çok seviyor.

Çinli analist Pan Jiutang'ın İPhone SE'nin bir halefinin yakında gelmeyeceği yönündeki tahminleri hayal kırıklığına neden olmuştu. Ancak tüm umutlar henüz tükenmedi. Fransız web sitesi iGeneration, kaynaklarının tam tersini iddia ettiğini ve bir iPhone SE halefinin aslında oldukça yakın bir zamanda geleceğini iddia ediyor.

İphone 8 Ekim Ayında Özel Bir Etkinlikte Tanıtılacak
Veya daha net olmak gerekirse, yeni İPhone SE Ağustos ayı sonunda tanıtılacak. Görünüşe göre Apple, bu yıl sonbahar dönemindeki cihaz duyurma periyodunu yaymakta ve yeni telefonları tanıtmak için iki ayrı etkinlik düzenleyecek. Ağustos ayının sonlarında İPhone SE2 ya da adı her ne olacaksa piyasaya sürülecek. İPhone 8 ise Ekim ayında gün yüzüne çıkacak. İlginçtir ki İPhone 7S ve İPhone 7S Plus ile ilgili olarak hiç bir söylenti bulunmuyor.

Yeni İPhone SE modelinin, orjinal İPhone SE modeline göre 90€ daha ucuz olacağı ve Avrupa'da 399€ fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor. Bu büyük olasılıkla ABD para birimi cinsinden 400 $ 'a çevrilecek. İPhone SE'nin ilk 500$ fiyat etiketi göz önüne alındığında oldukça rekabetçi bir fiyata sahip olacağı dönüşüyor.
Yeni İPhone SE, Ağustos Ayı Sonunda Duyurulabilir

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Ben gelecegini sanmıyorum bu devirde artık küçük ekran devri degil apple önünde ilgilenecegi cihazlar var buna pek kafa yormaz

• Beğen
Tepkiler: Buğra
seco_can_can

seco_can_can

Üye
küçük cihaz devri bitti sanılıyor ama kullanıcı bildirimleri vs halen büyük çoğunluk 5 5s se kullanıyor gibi bence yerinde bi hareket

• Beğen
turancen

turancen

Üye
Bari ekranı 4.2 yada 4.3 yapıverin daha çok satar :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve seco_can_can
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Satış rakamlarını incelerseniz kimin ne sattıgını görebilirsiniz ben etrafıma baktıgımda pek göremiyom nedense herkesin bakış açısı farklıdır siz almak istiyorsanız sizin tercihinizdir saygı duyarım iyi forumlar

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
Geleceğini pek sanmıyorum iphone 7s 7s plus 8 var bunlara yoğunlaşmıştır gelse bile diğer yıl şubat mart gibi gelir diye düşünüyorum gelsede iyi olur şu büyük ekranlı cihazlara bir türlü alışamadım 4.6 inç bile bazen büyük geliyor hatta 4 inç bile benim için ideal

• Beğen

MaxipmaN

Üye
2017'de değiştirmek istiyorlarsa memnun değillerdir belki :ehe

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
5'' artık minimum ekran boyutu olmalı 5.5'' ise maximum ekran boyutu olmalı bir akıllı telefon için bana göre :ehe

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve Bysnbad

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
5'' artık minimum ekran boyutu olmalı 5.5'' ise maximum ekran boyutu olmalı bir akıllı telefon için bana göre :ehe
Evet katılıyorum ekran bence 5.5 geçmemesi gerek aslında ideal seviyede kalırsa iyi olur

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Evet katılıyorum ekran bence 5.5 geçmemesi gerek aslında ideal seviyede kalırsa iyi olur
Ekran kasa oranı yüksek olmayan cihazlarda 5.5 ekran bile tek el kullanımını etkiliyor

Üst Alt