Püf Noktası Yeni google play çok güzel

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
yok benimki otomatik değil ben elle yaptımda nasıl otomatik güncellicem uygulamaları mağazayı

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben geceleri sync i açıp wifi bağlı şarja koyuyorum uyandığımda değişmişti

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bana kalırsa gayet güzel olmuş. Hem arayüz olarak hem stabilite olarak. Önceden uygulama güncellemeleri yaparken menüde kasardı cihaz. Şuan o yok sanki arkada çalışmıyor gibi.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
SHS

SHS

Üye
Bende yine uygulamaların simge arkaplanları siyah oldu :hmmm

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Şikayet butonu çalışıyor laf yetiştirmek yerine butonu kullanın konu açık ve takipteyim

Keyifi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe ve .NeXuS.
PriZm

PriZm

Üye
Epey kapsamlı bir linux yazısı yazıyordum arkadaşa keşke o sırada kilitlenmeseydi konu bütün yazdıklarım uçtu.Neyse artık birdaha ki sefere..

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bence yazmadan önce şikayet etseydiniz bu kadar büyümeseydi. "bilgi çekic değildir bununla birilerini ezemezsiniz " derdi üniversite hocam Forumda artık konu kirletme durumu daha sıkı kontrol edilecektir bilginize.

Hayırlı geceler keyifli forumlar

• Beğen
Tepkiler: yusuf_bey, RetaXter, ~N.A.W.Y~ ve 1 kişi daha
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kesinlikle tema ve menü olsun gayet şık olmuş ben de dün farkettim :D malum mağazalık işimiz yok maxicep ailesi sağolsun :D

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Plastik samsung da yapıyo hani ;)

Evet plastik :) o da guzel. Model belirtmem hava atmak amaciyla degildi. Bazilari daha guncellenmemis ve galiba marka model olarak filan farkediyo sandigim icin soylemistim.
Bence yazmadan önce şikayet etseysiniz bu kadar büyümeseydi. "bilgi çekic değildir bununla birilerini ezemezsiniz " derdi üniversite hocam Forumda artık konu kirletme durumu daha sıkı kontrol edilecektir bilginize.

Hayırlı geceler keyifli forumlar

Su universite hocan harbi zeki biri belli. Cumledeki anlam mukemmel ya bittim yemin ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Idere eder

Üst Alt